Ma 400 metrów kwadratowych, basen i zabójcze widoki. Takiej willi można pozazdrościć. Lewandowscy spędzają tam wakacje

Zastanawialiście się, w jakich warunkach wakacje spędzają nasi polscy celebryci? To nie tylko wyjazdy na rajskie wyspy. Lewandowscy mają własną willę na Majorce, gdzie od 2021 roku spędzają rodzinne urlopy. Piękna posiadłość kosztowała sportowców krocie.

Z Bayernu Monachium prosto do FC Barcelony. Kariera Roberta Lewandowskiego zaprowadziła go aż do Hiszpanii. Od lekko ponad roku polski piłkarz wzmacnia skład katalońskiej drużyny, jednak na Półwyspie Iberyjskim bywał już wcześniej. Wraz z żoną Anną w 2021 roku kupili dużą, luksusową willę na Majorce. Dom robi wrażenie. Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Laura i Klara Lewandowskie potrafią pływać!

Piękna posiadłość z dala od ludzi. Tak wypoczywa rodzina Lewandowskich

Jak wygląda luksusowa posiadłość Lewandowskich? Choć położona jest w sercu Majorki, to wcale nie leży na samym wybrzeżu. Jak wiadomo, plaże na hiszpańskiej wyspie są oblegane przez turystów, a Lewandowscy chcieli wypoczywać w ciszy i spokoju, z dala od potencjalnych paparazzi lub natrętnych fanów. Lokalizacja w głębi lądu zapewnia im o wiele większą prywatność, jednak na brak pięknych widoków i dostępu do wody nie narzekają.

 

W ogrodzie, który zajmuje powierzchnię 1200 metrów kwadratowych, znajduje się duży basen. To nad nim często Ania Lewandowska nagrywa instruktażowe filmiki fitness lub treści na swoje media społecznościowe. Sama w sobie willa ma 411 metrów kwadratowych, otoczona jest egzotycznymi drzewami i wykończona w nowoczesnym stylu. Przeważają tam jasne odcienie beżu i bieli, oraz naturalne materiały jak marmur czy wiklina. Para wielokrotnie już pozowała na tle ogrodu, basenu lub wewnątrz rezydencji, dzięki czemu fani mogli dokładnie przyjrzeć się niedawnemu zakupowi.

 

Willa kosztowała krocie. Ile za nią zapłacili?

Zakupienie willi było dla jego fanów dość wymownym znakiem. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze, poważne spekulacje o nadchodzącym transferze do FC Barcelony. O zakupie rezydencji przez światowej sławy piłkarza pisały hiszpańskie media. Do zmiany klubu doszło jednak rok później, w lipcu 2022 roku. Rezydencja natomiast mieści się jedyne 40 minut samolotem ze stolicy Katalonii, gdzie na co dzień mieszka rodzina Lewandowskich. Wyjazdy do willi na Majorce są więc dla pary jak przejażdżka na działkę.

W mediach społecznościowych widać wyraźnie, że spędzanie czasu na hiszpańskiej wyspie to dla nich ogromna przyjemność. Do sieci trafia wiele filmików ze wspólnych zabaw Roberta i jego córek. Wygłupiają się wspólnie w basenie i w przestronnym ogrodzie. Ile za tę przyjemność musieli zapłacić Lewandowscy? Kwota willi może zwalić z nóg. Para sportowców kupiła ją za pokaźną sumę 3,5 mln euro, czyli ok. 15,7 mln złotych. Oglądając zdjęcia, można jednak dojść do wniosku, że było warto.

Więcej o: