Zapamięta ten lot na długo. Podróżował z topową gwiazdą muzyki pop. "Nadal nie mogę uwierzyć"

Podróżowanie w klasie ekonomicznej bywają niezwykle męczące. Pasażerowie często skarżą się m.in. na niewystarczającą przestrzeń na nogi czy niewygodne siedzenia. Jednak pewne nieprzewidziane sytuacje potrafią uprzyjemnić lot. Przekonał się o tym jeden z podróżnych, który zauważył, że zaledwie kilka rzędów przed nim siedzi gwiazda muzyki pop, Billie Eilish.

Billie Eilish to popularna amerykańska piosenkarka oraz autorka tekstów, która ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Zdobyła m.in. siedem nagród Grammy, Złotego Globa, a nawet Oscara za tytułową piosenkę do filmu o Jamesie Bondzie. 21-latka wciąż zdobywa szyty list przebojów i daje koncerty na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jeden z pasażerów nie krył zachwytu, gdy zauważył idolkę na pokładzie samolotu.

Zobacz wideo Debiutanci, którzy zachwycili wszystkich [Popkultura Extra]

Billie Eilish zauważona na pokładzie samolotu

Kilka dni temu użytkownik TikToka publikujący pod pseudonimem "williambossanova" wyjaśnił, że podczas ostatniej podróży spotkał na pokładzie Billie Eilish. Początkowo trudno rozstrzygnąć, czy rzeczywiście miał rację - na filmie widzimy jedynie tył głowy, w dodatku zakryty szarą czapką z gwiazdami. Jednak w kolejnej części nagrania autor pokazuje ujęcia, na których piosenkarka stoi na płycie lotniska. Jej ubiór idealnie pasuje do zdjęcia, które opublikowała wcześniej w mediach społecznościowych. 

POV: widzisz Billie Eilish za darmo. Nadal nie mogę uwierzyć, w to co się właśnie stało

- pisał podekscytowany pasażer. 

Autor nagrania dodał w komentarzach, że zamierzał podejść do gwiazdy, jednak kiedy wstał, szybko został poproszony o zajęcie miejsca. Dodał, że nie mógł także skorzystać z łazienki z przodu samolotu. 

Podróże z gwiazdami

Od czasu opublikowania nagranie zdążyło już trafić do blisko 962 tys. użytkowników. Wielu komentujących wyznało, że gdyby znaleźli się w podobnej sytuacji, płakaliby ze szczęścia. Inni pochwalili gwiazdę popu za latanie klasą ekonomiczną i rezygnowanie z prywatnych odrzutowców. 

Naprawdę podoba mi się to, że ma pieniądze na prywatny odrzutowiec, ale nie robi tego ze względu na swoją kampanię na rzecz ochrony środowiska

- pisała jedna z internautek. 

Billie Eilish od dawna wykorzystuje swoją sławę do walki ze zmianami klimatycznymi. W rozmowie z "Vogue" przyznała, że stara się ograniczać pozostawiany przez siebie ślad węglowy, dlatego odmawia korzystania z prywatnych lotów i "stara się szukać nietypowych sposobów podróżowania". Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: