Ogromny sukces Energylandii. Okrzyknięto ją najlepszym aquaparkiem Europy

Energylandia to największy w Polsce park rozrywki. Znajduje się w Zatorze w województwie małopolskim i każdego roku jest oblegany przez turystów. W tym roku Water Park, będący jego częścią, został okrzyknięty najlepszym aquaparkiem w Europie według turystów dodających opinie w Google.

Energylandia w Zatorze to fantastyczna propozycja dla rodzin z dziećmi, ale też przyjaciół czy znajomych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie brakuje atrakcji wodnych, strefy ekstremalnej czy dziecięcej. To miejsce, w którym każdy Polak powinien bawić się choć raz. 

Zobacz wideo Przejazd największym drewnianym rollercoasterem na świecie. Jak wygląda?

Park wodny w Energylandii wyróżniony. Internauci ocenili go bardzo wysoko 

Jak podaje "Gazeta Krakowska", Water Park w Energylandii znalazł się w zestawieniu 10 najlepszych europejskich aquaparków 2023. Pod uwagę wzięto miejsca ze stroną w Google Maps, które mają ponad tysiąc recenzji i ocenę minimum cztery i pół. Okazało się, że aquapark w Zatorze bije inne na głowę. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak możemy przeczytać na stronie parku, został on wyróżniony również przez portal Interhome. 

Znalazło się w nim 10 najlepszych Parków Wodnych w Europie. Ranking obejmuje obiekty, które w Google Maps uzyskały ponad 10 tysięcy recenzji i ocenę od 4,5 wzwyż. Water Park znajdujący się na terenie Energylandii zyskał opinię 4,8 oraz ponad 162 tysiące recenzji! 

- czytamy na stronie energylandia.pl.  

Sukcesów Energylandii nie brakuje. Ten park rozrywki jest wśród czterech najlepszych parków w Europie 

Jak podaje energylandia.pl, z rankingu "Theme Park Check Europe 2023" wynika, że Energylandia znajduje się wśród czterech najlepszych parków rozrywki w Europie.

Eksperci Travelcircus po raz czwarty wzięli pod lupę 74 najpopularniejsze parki rozrywki w Europie, porównując ceny i oceniając ponad 2 545 atrakcji 

- czytamy. 

Energylandia otrzymała 20 punktów na 25 możliwych i znalazła się wśród czterech najlepszych parków rozrywki w Europie w 2023 roku. Parkowi przyznano również następujące wyróżnienia: 

  • 1. miejsce w kategorii "Najlepszy stosunek jakości do ceny"
  • 1. miejsce w kategorii  "Najwyżej oceniany Park Rozrywki w Europie"
  • 1. miejsce w kategorii "Top Roller Coasterów 2023 w Europie"
Więcej o: