Próbował filmować stewardesę z ukrycia. Szybko tego pożałował. Do sieci trafiło szokujące nagranie

Do sieci trafiło szokujące nagranie z pokładu azjatyckiej linii lotniczej. Pewien pasażer został przyłapany na gorącym uczynku, gdy próbował nagrywać stewardessę pod jej spódnicą. Zdarzenie skłoniło internautów do podjęcia dyskusji na temat uniformów noszonych przez damską część załogi.

Na początku roku stewardesa Jessica Lyons z Rio de Janeiro wyznała, że wielu pasażerów szuka szczęścia w miłości na pokładach samolotów. Zapraszają pracownice na randkę, proszą o zostawienie numeru telefonu czy wizytówki. Inna członkini załogi opowiedziała w rozmowie z "The Sun", że niektórzy idą o krok dalej, pytając o hotel oraz pokój, w którym się zatrzymają. Jednak tym razem jeden z pasażerów przekroczył wszelkie granice. 

Zobacz wideo Stewardesa Justyna Kłęk opowiada o tajnikach swojego zawodu

Podglądał stewardesy 

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak stewardesa podąża tyłem między siedzeniami z wózkiem na posiłki. W tym samym czasie pasażer siedzący za nią ustawia telefon pod niskim kątem i usiłuje zajrzeć pod jej spódnicę. Na szczęście nie uszło mu to na sucho. Kolejny film pokazuje, jak jeden z mężczyzn chwyta za jego dłoń, w której wciąż trzymał smartfon.

Końcowy klip pokazuje nieruchome zdjęcie policji otaczającej mężczyznę w pustym samolocie. Najwidoczniej wszystkim innym pasażerom pozwolono opuścić pokład.

 

Internauci oburzeni 

Nagranie opublikował m.in. Robert Jay, były steward znany pod pseudonimem "A Fly Guy". Napisał w opisie posta, że powyższy incydent jest doskonałym przykładem, dlaczego stewardesy powinny móc zakładać spodnie do pracy. Jednak kobiety w komentarzach zwróciły uwagę, że problem wcale nie tkwi w ubiorze, a w osobach, które nie potrafią się zachować.  

Nie chcę ani nie muszę zmieniać swojej garderoby ani stylu z powodu jakichś zboczeńców, którzy chodzą wokół nas. To jest dyskretne uleganie mężczyznom, a także zabieranie nam wolności

- pisała jedna z użytkowniczek. 

To jest niestosowne zachowanie. Nie powinniśmy nosić spodni, bo ci mężczyźni nie wiedzą, jak się zachować...

- dodała inna. 

Zdaniem Roberta Jaya codziennie załoga pokładowa na całym świecie jest narażona na różne formy nadużyć w czasie pracy. "Od seksualnej, przez słowną po nawet przemoc fizyczną" - mówił mężczyzna. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: