Pogoda nie rozpieszcza, ale oni się nie poddają. Pokazali relacje znad Bałtyku. "Zapłaciłem, to korzystam"

W ostatnim czasie pogoda w Polsce nie zachwyca. Ponura aura, opady deszczu i niskie temperatury pokrzyżowały plany wielu turystów, którzy marzyli o błogim wypoczynku na rozgrzanym piasku. Jednak niektórzy nie zamierzają się poddawać i mimo przeciwności korzystają z uroków Bałtyku.

Ola i Mateusz to para, którą łączy miłość do podróży oraz przygód. W ubiegłym roku zakupili vana, którego własnoręcznie przerobili i stworzyli w nim "dom na kółkach". "Cudownie jest budzić się codziennie w innym miejscu, z widokiem, jaki sobie wybierzesz" - piszą na Instagramie. Teraz w mediach społecznościowych chętnie dzielą się licznymi trikami podróżniczymi oraz relacjami z wycieczek. W jednym z ostatnich postów pokazali, że nie zawsze bywa kolorowo. 

Zobacz wideo Nieoczywiste miejsca nad wschodnim Bałtykiem [VLOG]

Pokazali, jak wypoczywają nad polskim morzem

Niedawno podróżnicy postanowili spędzić urlop w Kołobrzegu. Choć liczyli na słońce i letnie temperatury, to na miejscu przywitały ich ciemne chmury, deszcz oraz silny wiatr. Jednak niekorzystne warunki wcale nie zniechęciły ich do wypoczynku na plaży

A jak twoje wakacje? Wszyscy myślą, że instagramerzy mają zawsze pięknie! To proszę bardzo! Taka jest prawda

- czytamy na Instagramie. 

Na nagraniu opublikowanym w środę 9 sierpnia widzimy Mateusza zmierzającego w stronę morza z przyjaciółmi. Pogoda widocznie odstraszyła innych urlopowiczów, bo tego dnia plaża świeciła pustkami. Mężczyzna postanowił wykorzystać szansę, rozkładając ręcznik... na linii brzegowej, w wodzie. "Co pan tu dzisiaj robi w taką pogodę? - słyszymy zza kamery. "Za wakacje zapłaciłem, to korzystam" - odpowiedział krótko Mateusz. 

 

Nagranie hitem w sieci

Film od czasu opublikowania zdążył dotrzeć już do ponad 43 tys. użytkowników. Komentujący nie kryli rozbawienia sytuacją i chwalili podróżnika za optymistyczne podejście do życia. 

Pozytywny człowiek z dystansem. Nie potrzebuje słońca do udanych wakacji

- czytamy pod nagraniem. 

Z kolei inni skarżyli się na pogodę, jaką zastali podczas urlopu nad morzem. Choć warunki obecnie nie zachwycają, to niektórzy zwrócili uwagę, że już niedługo będziemy mogli cieszyć się słońcem. "No niestety, ale w przyszłym tygodniu pogoda ma być jak na Majorce" - napisał jeden z użytkowników. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: