Stewardesy przecierały oczy ze zdziwienia. "Mówienie "jak zwierzęta" jest obrazą dla zwierząt"

Praca dla linii lotniczych bywa prawdziwym wyzwaniem, szczególnie gdy mamy do czynienia z trudnymi pasażerami. Przekonali się o tym pracownicy Air Algerie, którzy po wylądowaniu nie wierzyli własnym oczom. Przez pokład samolotu przeszło istne "tornado".

"A Fly Guy's Cabin Crew Lounge" to profil prowadzony przez Jaya Roberta, byłego stewarda i miłośnika podróżowania. W mediach społecznościowych dzieli się zabawnymi materiałami z branży lotniczej, a także szokującymi sytuacjami z samolotów. W jednym z ostatnich postów postanowił pokazać zdjęcia wykonane na pokładzie algierskiego przewoźnika Air Algerie. Internauci byli oburzeni. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot. "Lećcie samolotem, który..."

Szokujące zachowanie pasażerów

Jak możemy zobaczyć na opublikowanych zdjęciach, pokład samolotu został zostawiony w opłakanym stanie. Podłogę pokrywało coś w rodzaju żółtego proszku, a między siedzeniami leżały porozrzucane papierki, puste butelki po wodzie i opakowania po posiłkach. Przed śmieciarzami nie uchroniły się także fotele wypełnione serwetkami i foliami. 

Mówienie "jak zwierzęta" jest obrazą dla zwierząt, ponieważ nawet one nie są tak paskudne! Zobaczcie, w jakim stanie pasażerowie Air Algérie opuścili samolot

- czytamy w poście na Facebooku. 

Internauci oburzeni

Post zgromadził setki komentarzy oburzonych internautów. Komentujący krytykowali zachowanie pasażerów, a wielu z nich twierdziło, że przewoźnicy powinni wprowadzić kary za zostawianie samolotów w takim stanie. Niektórzy byli pewni, że zdjęcia były wykonane po silnych turbulencjach. 

Nie rozumiem, jak można siedzieć w tym bałaganie i nie mieć ochoty na gorący prysznic i porządną porcję sprayu dezynfekującego

- pisał jeden z internautów. 

Myślałam, że to zdjęcie po tym, jak samolot wpadł w turbulencje

- dodała inna. 

Jak się okazuje, tego typu widoki wcale nie są nowością dla pracowników linii lotniczych. "Jestem sprzątaczem samolotów i widzę to codziennie. To smutne, co musimy zrobić, żeby zarobić dolara" - czytamy w komentarzach. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: