Polacy jeżdżą tam całymi rodzinami. Wielu ucieszy znacząca obniżka cen biletów

W Polsce jest wiele parków rozrywki, jednak Energylandia jest niekwestionowaną "królową". Odkąd obiekt został otwarty, Polacy jeżdżą tam całymi rodzinami. Wielu ucieszy zatem fakt, że jakiś czas temu pojawiła się informacja o wyjątkowej promocji na bilety.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Od otwarcia słynnej Energylandii w Zatorze minęło niemal 10 lat. W tym czasie jeden z najsłynniejszych parków rozrywki odwiedziły prawdziwe tłumy przyjezdnych, spragnionych dawki adrenaliny lub skorzystania z nieco spokojniejszych atrakcji. Miłośników tego miejsca ucieszy zatem fakt, że władze Energylandii poinformowały o atrakcyjnej promocji na bilety. 

Zobacz wideo W Energylandii powstaje nowy roller coaster. Tak wygląda przejazd

Do tego miejsca Polacy jeżdżą całymi rodzinami 

W Polsce jest wiele parków rozrywki, jednak na przestrzeni lat Energylandia stała się niekwestionowaną "królową". Obiekt oferujący 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów, przyciąga uwagę osób, które poszukują nieszablonowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu w gronie rodzinnym, choć nie tylko. Jest to bowiem miejsce przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych. Oprócz wysokich rollercoasterów i innych ekstremalnych atrakcji, na terenie Energylandii znajduje się również bajkolandia, czyli przestrzeń stworzona z myślą o najmłodszych, oraz strefa familijna, Water Park, Smoczy Gród i wiele innych. 

Popularny park rozrywki ogłosił promocję na bilety

Dla osób, które wybierają się w najbliższym czasie do Energylandii sporą niespodzianką może być sezonowa promocja na bilety wstępu. Jakiś czas temu na facebookowym profilu marki pojawiło się bowiem przypomnienie o obniżkach cen biletów. Na wejściówkach ważnych od 1 sierpnia można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Dla wielu osób jest to cenna informacja - zwłaszcza że zwykle nawet jednodniowy pobyt w Energylandii nie należy do najtańszych. Koszt takiej wycieczki dla czteroosobowej rodziny może przekroczyć nie raz nawet 700 zł, nie licząc kosztów dojazdu i innych istotnych aspektów. 

Więcej o: