Żartownisie na lotnisku. Nie mógł uwierzyć, gdy zobaczył kartę pokładową. "Bawią się, nie myśląc o innych"

Obecnie pasażerowie coraz rzadziej drukują karty pokładowe. Po dokonaniu odprawy online automatycznie otrzymujemy cyfrową wersję, którą możemy okazać na lotnisku na telefonie komórkowym. Niektórzy jednak wciąż preferują tradycyjną, papierową formę, co jak się okazuje może być świetną okazją do żartów.

W ostatnich dniach media społecznościowe obiegło zabawne nagranie zarejestrowane na irlandzkim lotnisku w Dublinie. Widzimy na nim grupę młodych mężczyzn przygotowującą się do przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa. Wówczas jeden z pasażerów otrzymał od towarzysza podróży wydrukowaną kartę pokładową. Tego z pewnością się nie spodziewał. 

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Pasażerowie zażartowali z kolegi na lotnisku

Zabawne nagranie pokazuje, jak mężczyzna otrzymuje ogromną kartkę - najprawdopodobniej w formacie A0. Grupa pasażerów zwijała się ze śmiechu, podczas gdy ofiara ich dowcipu starała się rozwijać wielokrotnie złożony papier. W końcu jego oczom ukazała się gigantyczna karta pokładowa Ryanaira. Mężczyzna nie krył rozbawienia całą sytuacją. 

Czy ta karta pokładowa zmieści się w pańskim bagażu podręcznym?

- napisał żartobliwie użytkownik TikToka. 

Film stał się hitem. Internauci komentują

Nagranie opublikowane w ubiegłym tygodniu na TikToku szybko obiegło media społecznościowe, docierając do 3,2 mln użytkowników. Opublikował je również instagramowy profil Social Ireland dzielący się różnymi materiałami z Irlandii i całego świata. 

Oglądałem to już kilka razy. Nie mogę przestać się śmiać. Śmiech chłopaków jest zaraźliwy

- pisał jeden z komentujących. 

Choć większość internautów była zachwycona pomysłem pasażerów, to nie zabrakło również głosów krytyki. Zdaniem niektórych przez takie osoby proces odprawy bezpieczeństwa trwa znacznie dłużej. "Bawią się, nie myśląc o innych" - pisał użytkownik. "Zapłacili 50 funtów za wydrukowanie biletu, który kosztował 15 funtów" - dodał inny. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: