Twierdził, że został uwięziony w "pętli czasowej". Miał dla pasażerów przerażającą wiadomość

W mediach społecznościowych pojawiło zaskakujące nagranie zarejestrowane na pokładzie jednej z chińskich linii lotniczych. Pasażer wpadł w szał, twierdząc, że znajdował się w "pętli czasowej", w której samolot "ciągle się rozbija". Przerażające wyznanie wywołało panikę wśród podróżnych.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w styczniu bieżącego roku, jednak materiały teraz zaczęły obiegać media społecznościowe. 19 lipca film pojawił się na Twitterze użytkownika "Censored Men", który dzieli się zaskakującymi doniesieniami ze świata. Od momentu publikacji jego post dotarł już do 5,5 mln internautów. Wielu z nich porównywało incydent do fabuły filmu "Oszukać przeznaczenie", w której jeden z pasażerów doświadcza wizji katastrofy samolotu

Zobacz wideo Czy przewoźnik ma obowiązek zwrócić pieniądze za lot, który się nie odbył? Kuna: Tak

Pasażer siał spustoszenie w samolocie

Na filmie widzimy, jak pasażerowie tłoczą się w przejściu między siedzeniami. Niektórzy desperacko uciekają w stronę wyjścia, a całej sytuacji towarzyszą żywe dyskusje i krzyki przerażenia. Jak się okazało, powodem niepokoju był jeden z pasażerów wierzący, że utknął w "pętli czasowej", w której samolot ciągle się rozbija. Dodał, że miał być to jego szósty cykl. 

Oni są uświęconymi mieszkańcami Ziemi. To szósta i ostatnia pętla. Proszę otwórz mi drzwi

- mówił na nagraniu. 

Czekacie na śmierć i reset życia. Nie chcecie zacząć życia od nowa? Nie jesteście zmęczeni?

- dodał. 

Panika na pokładzie samolotu. Pasażer zatrzymany

Zdesperowany mężczyzna błagał pracowników o otwarcie drzwi awaryjnych. Miał też twierdzić, że jedna ze stewardes nie była człowiekiem a... robotem. Jak poinformowano na Twitterze, w związku z zaniepokojeniem pasażerów, załoga podjęła decyzję o odwołaniu lotu.  

Niesforny podróżny został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze wyrażali wątpliwości co do jego stanu psychicznego, w związku z czym wysłali go do "profesjonalnej placówki medycznej" w celu dalszego leczenia. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: