Gdzie wakacje spędzają Lewandowscy? Sportowcy pochwalili się romantycznym kadrem z wyjazdu

Robert i Ania Lewandowscy wybrali się w podróż do Włoch. Zanim piłkarz rozpocznie przygotowania do kolejnego sezonu piłkarskiego, udało mu się wraz z żoną spędzić romantyczne chwile z dala od domu. Pięknymi ujęciami pochwalili się w mediach społecznościowych.

Idealna pogoda, turkusowe morze i piękna ukochana. Takim zdaniem może opisać swoje wakacje Robert Lewandowski. Piłkarz udał się wraz z żoną Anią Lewandowską na niezapomniany urlop na włoskiej wyspie Capri. To również we Włoszech, w trakcie wyjazdu, odnowili przysięgę małżeńską i ponownie powiedzieli sobie "tak". Para tym razem podzieliła się romantycznym zdjęciem wprost z randki. Można tylko pozazdrościć. Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Laura i Klara Lewandowskie potrafią pływać!

Drugi ślub i drugie wesele. W internecie wybuchła dyskusja

Lewandowscy coś zrobili i internet ponownie zahuczał. Para sportowców i celebrytów niezmiennie wzbudza wiele emocji wśród wszystkich. Tym razem zakochane w sobie małżeństwo postanowiło jeszcze raz się pobrać po 10 latach od pierwszego ślubu. Odnowienie przysięgi małżeńskiej w takich warunkach to z pewnością nie lada przyjemność. Ania i Robert tym razem świętowali w Toskanii, gdzie razem z nimi ich szczęściem cieszyli się także koledzy Roberta z drużyny FC Barcelona, oraz wieloletni przyjaciele. Wszystkich pochwalili się również w sieci, gdzie udostępnili zdjęcie pocałunku oraz nagranie z pierwszego tańca.

 

Trudno powiedzieć, czy spodziewali się takiej reakcji, jednak w komentarzach zawrzało. Internauci mocno skrytykowali parę, momentami wyśmiewając ich pomysł odnowy ślubów małżeńskich. Nie brakowało również zaglądania w portfel celebrytom i wypominania, że jest to według nich niepotrzebne. Pod wzruszającym postem z włoskiego ślubu trudno znaleźć gratulacje.

A wszystko dla sławy.
Żenada.... Jak widać małżonka strasznie potrzebuje atencji.
Nie ma się już, na co kasy wydawać to trzeba kolejny sobie ślub zafundować…
Proponuję brać ślub w każdym kraju, w którym Państwo zamieszkacie...

- nie brakuje złośliwych komentarzy. Wśród niektórych widać ciągły żal za mecz z Mołdawią, który w oczach kibiców wypadł słabo. Mimo to para nie odnosi się do krytyki i celebruje swoją miłość w trakcie ostatnich dni urlopu na rajskiej wyspie. Ten czas poświęcają tylko sobie i ładują baterię na dalsze miesiące.

Romantyczna randka na wodzie. Para pochwaliła się pamiątkowym zdjęciem

Robert i Ania Lewandowscy spędzają wakacje życia na Capri. Poza odnową przysięgi małżeńskiej i celebrowania z bliskimi większość czasu spędzają wspólnie, zwiedzając okolice i korzystając z jej atrakcji. Możemy być pewni, że nie omijają wakacyjnych treningów i oboje pozostają w szczytowej formie, jednak każdy potrzebuje czasem przerwy, by odpocząć. Tak też zrobili zakochani, którzy wybrali się na romantyczną randkę. Robert Lewandowski udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie z żoną. Widać, że wakacje sprawiają im ogrom radości.

Ania i Robert Lewandowscy na romantycznej randce we Włoszech.Ania i Robert Lewandowscy na romantycznej randce we Włoszech. screen: Instagram @rl9

Robert wraz z ukochaną żoną po próbowaniu swych sił w sportach wodnych spędzili resztę wieczoru na środku morza z kieliszkami szampana i zapewne pysznym poczęstunkiem. Tak też dryfowali do zachodu słońca, by później znów wskoczyć na deskę i korzystać z uroków nadmorskiego kurortu. Patrząc na te kadry, można się rozmarzyć. Pozostaje tylko życzyć szczęścia parze sportowców i trzymać kciuki za Roberta w kolejnym sezonie piłkarskim.

Więcej o: