Podróżuje i mieszka w samochodzie. Niektórzy zwracają uwagę na jeden "obrzydliwy" szczegół

W ostatnim czasie coraz więcej osób chwali się w mediach społecznościowych niekonwencjonalnymi sytuacjami życiowymi. Kupują kampery, przerabiają vany, a nawet śpią w samochodach. Na podobne rozwiązanie zdecydowała się Ella, jednak nie wszyscy są zwolennikami jej stylu życia.

Ella to miłośniczka podróży i tiktokerka, która zgromadziła na swoim profilu blisko 42 tys. obserwujących. Internauci z zaciekawieniem śledzą nie tylko relacje z wycieczek, ale i jej dość nietypową codzienność. Kobieta jakiś czas temu postanowiła bowiem zamieszkać w samochodzie. Choć wiele osób podziwia jej styl życia, to inni zwracają uwagę na kwestię higieny. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska w drodze do Polski. Opowiedziała o tym, jak aktywnie zaczęła dzień

Pokazała warunki, w jakich mieszka

Ella chętnie dzieli się szczegółami jej "kempingowego" życia. W jednym z ostatnich filmów postanowiła poruszyć dość kontrowersyjny temat, udowadniając, że nie nic nie robi sobie z negatywnych komentarzy. 

Biorę prysznic najwyżej raz w tygodniu i nie obchodzi mnie, czy uważasz to za obrzydliwe

- wyjaśniła na nagraniu. 

Wyjaśniła także, że świeżość między prysznicami udaje jej się zachować dzięki codziennym kąpielom w oceanie. Dodatkowo zawsze trzyma torbę z wodą na dachu samochodu, która pozwala jej na przepłukanie się między kąpielami. Tiktokerka przyznaje, że taki sposób życia jest niezwykle tani i pozwala jej na częste podróże. 

Zwiedzają świat vanem

Niedawno informowaliśmy także o parze Brytyjczyków, którzy przeprowadzili się do Australii. Kiedy pandemia pokrzyżowała ich plany podróżnicze, 23-letnia Becca Hill i 29-letni Tommy Lloyd postanowili poradzić sobie w inny sposób.

Zakupili vana, którego przerobili tak, by czuć się jak w domu. Do końca ubiegłego roku udało im się pokonać nim 15 906 kilometrów, zwiedzając najpiękniejsze zakamarki kraju. W planach mają odwiedzenie również innych kierunków. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: