Plaże znów zamieniły się w morze parawanów. W niektórych miejscach turystów jak na lekarstwo [KAMERKI]

Wraz z początkiem wakacji wielu Polaków tłumnie ruszyło na upragnione urlopy. Chętnie wyjeżdżamy przede wszystkim do nadmorskich miejscowości, gdzie możemy korzystać z pięknej pogody w towarzystwie szumu morza. Jak obecnie wygląda sytuacja w popularnych kurortach? Zobaczcie sami!

Nadbałtyckie miejscowości ponownie przeżywają prawdziwe oblężenie. Turyści chętnie relaksują się na tamtejszych plażach, wylegując się na rozgrzanym piasku i łapiąc ciepłe promienie słoneczne. Jednak czy prawdziwe tłumy już można spotkać na początku lipca? Postanowiliśmy to sprawdzić za pomocą kamer internetowych w okolicach Władysławowa

Zobacz wideo Grodzenie - fenomen polskiej kultury? Socjolog: Przestrzeń publiczna należy do tego, kto ją zawłaszczy

Turyści wypoczywają na plaży we Władysławowie

Władysławowo jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejscowości nad Morzem Bałtyckim. Urlopowicze chętnie odwiedzają tamtejszą aleję Gwiazd Sportu, bawią się w słynnym Lunaparku Sowińskim czy relaksują na przestrzennej plaży. Jak prezentuje się frekwencja w poniedziałek, 10 lipca? Chętnych nie brakuje! Na piasku wypoczywają prawdziwe tłumy w otoczeniu morza... kolorowych parawanów. Liczba barwnych konstrukcji może naprawdę zaskakiwać. 

Turyści wypoczywają we Władysławowie.Turyści wypoczywają we Władysławowie. Fot. nadmorski24.pl/kamery, screenshot

Karwia. Tak Polacy wypoczywają nad Bałtykiem

Jak sytuacja wygląda w położonej nieopodal Karwi? Na plaży również nie brakuje kolorowych parawanów i urlopowiczów, jednak trzeba przyznać, że atmosfera jest znacznie spokojniejsza. Na miejscu wciąż można dostrzec sporo wolnej przestrzeni, co z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym odpoczynku od tłumów. 

W Karwi tłumów nie ma.W Karwi tłumów nie ma. Fot. nadmorski24.pl/kamery, screenshot

Jastrzębia Góra. Wczasowicze korzystają z pogody

Jeszcze mniej tłumów możemy spotkać w Jastrzębiej Góry. Ten spokojny kurort może pochwalić się różnorodnymi krajobrazami - na miejscu znajdziemy zarówno piaszczystą i szeroką plażę, jak i tę pełną kamieni. Jeśli marzy wam się naładowanie baterii w towarzystwie szumu morza, to będzie strzał w dziesiątkę. Jak możemy zobaczyć na kamerach, tamtejsze wybrzeże wydaje się praktycznie puste. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W Jastrzębiej Górze turystów jest jak na lekarstwo.W Jastrzębiej Górze turystów jest jak na lekarstwo. Fot. nadmorski24.pl/kamery, screenshot

Więcej o: