Ryzykowny czy sprytny? Pokazali dziwny nawyk podróżniczy. "Proszę natychmiast wysłać go do więzienia"

Na lotnisku można spotkać różne typy podróżników. Miłośnicy wygody wykupują dodatkowe bagaże, budżetowi pasażerowie starają się przechytrzyć linie lotnicze za pomocą kreatywnych trików, a niektórzy. cóż, zwyczajnie nie lubią zawracać sobie tym wszystkim głowy. Jedna z użytkowniczek TikToka pokazała sposób, w jaki radzi sobie jej partner i zszokowała tysiące internautów.

Pasażerowie tanich linii lotniczych mogą bezpłatnie zabrać ze sobą na pokład plecak lub torbę. Ci chętnie korzystają z tej opcji - niektórzy wkładają tam jedynie niezbędne przedmioty, a inni pakują się na cały wyjazd. Jednak jak się okazuje, niektórzy wolą wchodzić do samolotu z pustymi rękami.

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Pokazała nietypowy sposób na podróżowanie

19 czerwca Sophia, jedna z użytkowniczek TikToka, opublikowała nagranie z jej chłopakiem w roli głównej. Twierdziła w nim, że podczas każdej podróży mężczyzna beztrosko podąża na pokład… z pustymi rękami, bez żadnych rzeczy osobistych.

Odmawia zabrania ze sobą do samolotu jakiejkolwiek torby czy plecaka. Podróżuje bez ładowarek, przekąsek, wody, dosłownie czegokolwiek. Niech ktoś pomoże temu człowiekowi

- napisała na nagraniu. 

Proszę natychmiast wysłać go do więzienia

- dodała.

Internauci komentują. "Ryzykowne" 

Nagranie opublikowane przez Sophię dotarło już do 65,5 tys. użytkowników. Wielu komentujących nie mogło uwierzyć w metodę pasażera i spekulowało, że prawdopodobnie wkłada potrzebne przedmioty do torby partnerki. Jak się okazało, nie on jedyny stawia na „wygodę".

Jestem stewardesą i za każdym razem, gdy widzę, jak mężczyzna to robi, jestem w szoku

- czytamy w komentarzach.

Nienawidzę ludzi blokujących przejście, próbujących dopasować torby i opóźniających loty. Także tych walczących o miejsce nad głową

- docenił trik inny użytkownik. 

Inni zwracali uwagę, że tego typu rozwiązanie jest dość ryzykowne. W końcu polegając jedynie na bagażu rejestrowanym, możemy stracić wszystkie rzeczy osobiste. Komentujący przyznali, że zawsze na wszelki wypadek wkładają do plecaka nie tylko najpotrzebniejsze, ale i zapasowe przedmioty. Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: