Pomylił zabytek ze swoim podwórkiem. "Natychmiast do paki i wyryjcie mu to na pośladkach"

Koloseum jest jednym z najważniejszych symboli Włoch, a jego znaczenie dla Włochów jest nie do przecenienia. Ostatnio pewien nieznany mężczyzna dopuścił się aktu wandalizmu na jednej ze ścian zabytku. Teraz czeka go surowa kara.

To miejsce nieustannie przyciąga miliony turystów z całego świata. Koloseum uważane jest za najcenniejszy rzymski zabytek i dziedzictwo starożytnej cywilizacji. Okazuje się, że jednak nie każdy rozumie jego znaczenie. Niedawno na terenie amfiteatru doszło zniszczenia jednej ze ścian budynku. Turysta, który dopuścił się przestępstwa, jest nadal poszukiwany.

Zobacz wideo Ogromny lej kondensacyjny w pobliżu Wrocławia! Wybrzmiała syrena alarmowa

Nie wiadomo, kim jest turysta, który wyrył imiona na murze Koloseum

Podejrzewa się, że mężczyzna, który wyrył swoje imię oraz imię swojej dziewczyny na murze Koloseum pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo jednak dokładnie, kim jest. Obecnie trwają poszukiwania turysty-wandala. Za uszkodzenie zabytkowej ściany grozi mu kara pozbawienia wolności do jednego roku oraz od 15 do ponad 18 tysięcy euro grzywny. Napisy, jaki pozostawił poszukiwany turysta na murze, brzmi:

Ivan + Hayley 23.

Zdjęcia barbarzyńskiej sceny zostały opublikowane w mediach społecznościowych

Sprawa została nagłośniona m.in. na Twitterze. Minister kultury Włoch, Gennaro Sangiuliano, zbulwersowany zachowaniem turysty opublikował jego zdjęcia na Twitterze. Jak zaznacza, wyrycie imion i tym samym zniszczenie jednego z najsłynniejszych miejsc na świecie, jest niegodnym przejawem ogromnej zniewagi. 

Mężczyzna został nagrany przez innych turystów, którzy zwiedzali amfiteatr. Przekazali oni wideo policji. Następnie sprawą zajęły się włoskie media i opublikowały nagranie z Koloseum.

Internauci są zdegustowani zachowaniem turysty. Wielu z nich nie może uwierzyć, że naprawdę dopuścił się tego czynu. Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl.

Nie wierzę...
Idiota.
Przeklęty!!! Natychmiast do paki, a potem wyryjcie mu COLOSSEVM na pośladkach.
Więcej o: