Turysta wpadł w szał i zdemolował pokój gaśnicą. Policjanci musieli zmusić go do... założenia spodni

Urlopowicze wypoczywający tajlandzkim kurorcie Pattaya mogli zapomnieć o pokoju w niedzielny poranek. Wszystko za sprawą 26-letniego obywatela, który zaczął siać spustoszenie w jednym z tamtejszych hoteli. Po przybyciu na miejsce policja zastała nagiego mężczyznę w zdewastowanym pokoju.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 25 czerwca o o 4:30 nad ranem w popularnym nadmorskim kurorcie Pattaya w Tajlandii. Jak donosi serwis The Pattaya News, Kailund Taylor McCluskey z Wielkiej Brytanii wpadł w szał i zakłócił spokój turystów przebywających w hotelu Centara Nova. 

Zobacz wideo Jest czysty i zadbany? To tylko pozory. 7 najbrudniejszych rzeczy w pokoju hotelowym

Rzucał meblami po pokoju

Chos wybuchł we wczesnych godzinach porannych na szóstym piętrze hotelu. 26-letni Brytyjczyk rozebrał się wówczas do naga i zaczął dewastować przedmioty w swoim pokoju. Rzucał talerzami, kubkami, aż w końcu chwycił za gaśnicę i rozpylił ją po pomieszczeniu. Zaniepokojona obsługa hotelowa powiadomiła o zajściu policję.

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, zastali szokujący obraz. Jak przekazały służby, przed udaniem się na komisariat, Kailund Taylor McCluskey został zmuszony do założenia spodni. 

Brytyjski turysta aresztowany 

Kapitan policji Kittisuk Suthinitaswong wyjaśnił, że mężczyzna przez cały czas był niespokojny i zdenerwowany. Podejrzewano, że znajdował się pod wpływem alkoholu lub narkotyków, dlatego skierowano go na przeprowadzenie badań. 

Był skuty kajdankami, ponieważ nie współpracował z policją w hotelu [...] Będzie musiał zapłacić za szkody, które wyrządził. Z jego pokoju skonfiskowano pieniądze

- poinformował Suthinitaswong cytowany przez "Daily Star". 

Pattaya to jeden z cieszących się złą sławą kurortów. Turyści wybierają się tam, by imprezować w klubach, poszukiwać narkotyków, czy bawić się w słynnej dzielnicy czerwonych latarni. Podobnie sytuacja wygląda w Amsterdamie, którego władze mają dość nieznośnych gości. Niedawno przygotowano nawet specjalną kampanię mającą na celu... odstraszenie młodych brytyjskich podróżnych. Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: