Trudno uwierzyć, że na wakacjach można pokłócić się o tak błahą sprawę. "Dlaczego to jest dozwolone?" [WIDEO]

Turyści spędzający wakacje w nadmorskich hotelach potrafią zaskakiwać. Tym razem kobieta prowadząca na chińskiej platformie stronę o nazwie Gillian, nagrała dwóch mężczyzn, którzy kłócili się przy basenie o... leżaki.

Walki o leżaki przy hotelowych basenach to temat, który coraz częściej pojawia się w różnych portalach społecznościowych. Aby zająć "najlepsze" miejsce, czasem goście potrafią zrobić wszystko. Niektórzy budzą się wcześnie rano, żeby zarezerwować miejsce nad samą wodą. Przebywająca na Majorce tiktokerka nagrała sytuację, która, jak określiła kobieta, była "niedorzeczna". Turyści zaczęli zajmować leżaki nie rano, lecz wieczorem poprzedniego dnia. 

Zobacz wideo Tom Cruise zaskakuje. Na taką odwagę stać tylko nielicznych

Nagranie pokazuje kuriozalne zachowanie gości hotelowych

Ostatnio na TikToku można było zobaczyć filmik, na którym widać, jak dwóch gości hotelowych chciało zająć, według nich, najlepsze leżaki na basenie. Tiktokerka podsumowała zachowanie mężczyzn jako "absurdalne" i "niedorzeczne". Co stało się nad basenem? Do turystów podszedł pracownik hotelu, po tym, jak zorientował się, że turyści rezerwują sobie leżaki wieczorem, dzień przed wypoczywaniem na nich przy basenie. 

Była siódma wieczorem, a goście już rezerwowali leżaki

Na opublikowanym filmiku słychać tiktokerkę mówiącą, że jest dopiero siódma wieczorem, a turyści już zajmują leżaki na cały tydzień. Goście hotelowi rezerwowali leżaki, kładąc na nich swoje ręczniki. Jak zaznacza kobieta, która nagrała turystów:

Leżą tam od wieczora, więc nie możesz po prostu wziąć sobie leżaka.

Nagranie wywołało lawinę komentarzy. Wiele osób twierdzi, że takie zachowanie to wina pracowników hotelu. Według nich ośrodki wypoczynkowe powinny informować gości o tym, na jakich zasadach można zajmować leżaki.

Inni internauci doradzają kobiecie, żeby po prostu wrzuciła ręczniki do morza i wzięła sobie jeden z leżaków. Niektórzy użytkownicy dodają, że wystarczy przełożyć ręczniki w inne miejsce.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: