Już od lipca rusza nowy kierunek lotniczy. Z Miasta Królów polecimy do topowej, wakacyjnej destynacji

Już z początkiem lipca rusza kolejna trasa lotnicza. Z Krakowa w te jeszcze w te wakacje polecimy do bezpośrednio do stolicy kraju, który jest w czołówce najchętniej wybieranych przez Polaków w sezonie letnim. Zwiększona siatka lotów ma zwiększyć zainteresowanie turystów oraz znaczniej ułatwić podróż w te rejony.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W wakacje 2023 r. rusza kolejna nowa i atrakcyjna siatka połączeń. Dzięki temu turyści z polski będą mogli w przystępnej cenie lecieć do jednego z najpopularniejszych państw wybieranych na letni wypoczynek. Na dodatek to kolejna tania linia lotnicza - warto zatem szukać biletów, a sprzedają się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki! 

Nowe atrakcyjne i tanie połączenie lotnicze z Polski

Jeszcze przed wakacjami wiele linii lotniczych obsługujących rejsy z i do Polski rusza z nowościami. Dzięki temu turyści i wszyscy spragnieni urlopu z łatwością mogą dostać się do europejskich kurortów, nieco mniej popularnych destynacji, ale i odległych zakątków na innych kontynentach. Zaledwie kilka dni temu dobrą informacją podzielił się Ryanair - w te wakacje z tanimi liniami odwiedzimy m.in. "Malediwy Europy", czyli bajeczną Albanię. 

Teraz przyszła pora na zwiększenie lotów do jednego z najpopularniejszych miejsc wybieranych przez Polaków na wakacje. Mowa tu oczywiście o Turcji, a konkretnie o Ankarze, która jest stolicą i drugim największym po Istambule miastem. Rejsy będą organizowane z Krakowa dwa razy w tygodniu. Za atrakcją ofertę odpowiedzialne są rodzime, tureckie linie Pegasus Airlines. 

Zobacz wideo To będą drogie wakacje pod kątem usług?

Pegasus Airlines uruchamia nowe połączenie z Polski

Warto wspomnieć, że przewoźnik jakiś czas temu otworzył tę samą trasę z Warszawy. Ze Stolicy Królów do Ankary polecimy od 10 lipca, dwa razy w tygodniu - rejsy będą organizowane w poniedziałki i czwartki. Stolica Turcji to bardzo atrakcyjny region, który kusi ciekawą kulturą, dobrym jedzeniem i niesamowitym zabytkami. Metropolię z pewnością warto odwiedzić, jednak połączenia pomogą także w dalszych lotach krajowych np. za grosze, możemy się stamtąd dostać na południe i słoneczne wybrzeże. 

Ankara to kolejne miasto na mapie połączeń Kraków Airport i kolejny nowy przewoźnik w sezonie lato 2023. Jestem pewien, że nowe połączenie wzmocni także relacje biznesowe między naszymi regionami i przyniesie ożywioną więź gospodarczą

- powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Turcja od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Polaków, jednak nowa siatka połączeń ma znacznie ułatwić i przyśpieszyć podróż. Urlopy w Turcji można nabyć już za 1700 zł – taka opcja dotyczy tygodniowego wyjazdu z wyżywieniem w formie all-inclusive. To atrakcyjna cena na którą warto się skusić! 

Więcej o: