Wielka zmiana w siatce połączeń z Polski. Do "tanich gigantów" dołącza nowa, atrakcyjna linia

Wakacyjny czas zbliża się wielkimi krokami, a podróżowanie do egzotycznych, ciepłych miejsc, jak co roku osiąga rekordowe zainteresowanie. Tym razie na mapie siatki połączeń pojawia się nowa linia, która oferuje bezpośrednie i tanie loty do... Ankary! Dzięki temu urlop w Turcji będzie jeszcze bardziej urozmaicony i dostępny od ręki!

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Siatka atrakcyjnych połączeń wakacyjnych stale się rozrasta. Tym razem na podniebnej mapie pojawił się długo wyczekiwany kierunek - Ankara. Dzięki temu już w tym miesiącu będzie można skorzystać z bezpośrednich i tanich lotów do stolicy Turcji i to za grosze!

Nowa siatka połączeń - loty Warszawa-Ankara będą wakacyjnym hitem

Już 4 czerwca ruszyła nowa siatka połączeń w Warszawskiego Lotniska Chopina. Tym razem do możliwości podróżujących włączono atrakcyjne połączenie do stolicy Turcji, czyli Ankary. Wszystko dzięki liniom lotniczym Pegasus Airlines, które oferują nie tylko wygodną podróż, ale i bilety w konkurencyjnych cenach. Od niedzieli, (4 czerwca) samoloty niskokosztowca będą latać pomiędzy Ankarą a warszawskim portem lotniczym. Do stolicy Turcji, w obie strony, będzie można polecieć za około 140 euro.

Nowy i jednocześnie przystępny cenowo kierunek otwiera przed polskimi turystami znacznie lepsze możliwości. Dzięki liniom nie tylko bezpośrednio dostaniemy się na kolosalnych rozmiarów lotnisko, ale i u ułatwimy sobie podróż do innych, wakacyjnych ostoi jak np. Bodrum, Antalya czy bajeczne Kas. 

Zobacz wideo To będą drogie wakacje pod kątem usług?

Wakacje w Turcji, czyli słońce, niesamowite atrakcje i bajkowe wybrzeże 

W ostatnim czasie podróżni z Polski są rozpieszczani przez kolejne linie lotnicze, które będą w sezonie letnim oferować bezpośrednie i regularne połączenia lotnicze między Polską a Turcją. Jednym z prowadzących jest oczywiście Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II, z którego pasażerowie będą mogli polecieć do Stambułu. Podróżujący do dyspozycji mają także Polskie Linie Lotnicze jak i Turkish Airlines. 

Przysłowiową wisienką na torcie będzie natomiast bezpośrednie połączenie z Ankarą. Linia Pegasus Airlines jest bowiem nie tylko przystępna cenowo, ale i pozwala na szybki i przyjemny transport do stolicy Turcji, skąd dostaniemy się do wielu innych egzotycznych i pięknych miejsc

Turecki niskokosztowiec między stolicą Republiki Turcji a Lotniskiem Chopina planuje latać raz w tygodniu, a konkretnie w niedziele. Bilet lotniczy w jedną stronę, w najtańszej taryfie, w dniu inauguracji lotów, przewoźnik wycenił na 70 euro. Podróż w obie strony to wydatek rzędu 140 euro. Pierwszy przelot trwał zaledwie dwie godziny i pięćdziesiąt minut co znacznie skraca podróż - dotychczas trzeba było np. lecieć do Frankfurtu lub wybrać inne lotnisko, oferujące tanie i szybie rozwiązania.  

Więcej o: