Stewardesa Ryanaira była w takim szoku, że nie mogła wykrztusić słowa. Film stał się hitem sieci

Ten powrót do domu stewardesa tanich linii lotniczych prawdopodobnie zapamięta na całe życie. Niezwykły materiał wideo udostępniło na swoim profilu na Twitterze międzynarodowe lotnisko w Dublinie.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Oni trują Europę. Polska elektrownia na czele listy

Na opublikowanym przez lotnisko nagraniu widzimy jedną ze stewardes Ryanaira, która wraca z kursu. Wraz z koleżanką idą obok siebie, beztrosko rozmawiając. Kiedy wchodzi do strefy przylotów, nie może uwierzyć własnym oczom: czeka tam na nią partner z ogromnym bukietem kwiatów. Chwilę później rozlega się dźwięk pianina, a ludzie wyciągają telefony i zaczynają filmować całe "zajście".

Widać, że pracownica tanich linii lotniczych nie miała pojęcia, co za chwilę się wydarzy. Dziewczyna jest wyraźnie zaskoczona.

Stewardessa była w ogromnym szoku. "Miłość unosiła się w powietrzu". Niezwykły film obiegł sieć

W dalszej części nagrania widzimy, jak mężczyzna klęka przed nią i wyciąga pierścionek zaręczynowy. W pierwszej chwili stewardesa była tak oszołomiona, że nie mogła wykrztusić słowa. Tłum i ludzie wtajemniczeni w "akcję" zaczęli klaskać i wznosić radosne okrzyki, choć nie udzieliła jeszcze odpowiedzi. Dopiero po kilku chwilach jej narzeczony poinformował: "Powiedziała tak".

"Zeszłej nocy na lotnisku w Dublinie miłość naprawdę unosiła się w powietrzu" - napisano we wpisie Dublin Airport. "Stewardesę Ryanair zaskoczył w strefie przylotów T1 jej chłopak... ku wielkiemu podekscytowaniu innych oczekujących" - wskazano. Dyrekcja lotniska złożyła też gratulacje narzeczonym.

Źródło: Twitter

Więcej o: