Lot okazał się dla niej koszmarem. Wszystko przez jednego pasażera. "Czemu nie zawołałaś stewardesy?"

Podróż samolotem może być wyjątkowo uciążliwa, zwłaszcza kiedy nie dokonałeś samodzielnego wyboru miejsca, lub lecisz sam. Wówczas obok może pojawić się pasażer, który sprawi, że szybko będziesz mieć dość lotu. Przykładem jest pewna młoda kobieta.
Zobacz wideo Karolina Gilon nie została wpuszczona do samolotu

W mediach społecznościowych co rusz pojawiają się różne historie związane z podróżowaniem. Czasem są to sytuacje kryzysowe, czasem zabawne a innego dnia zwyczajnie nieprzyjemne. Pewna młoda kobieta miała dość swojego lotu, a wszystko przez jednego mężczyznę, który usiadł obok.

Ten lot zapamięta na długo, a wszystko przez jedną osobę

Lot samolotem to czysta przyjemność, a przynajmniej tak by się mogło wydawać. O ile podczas podróży nie dojdzie do żadnych problemów technicznych, to wycieczkę należy uznać za udaną. Czasem jednak tzw. czynnik ludzki bywa dużo bardziej uciążliwy. Przekonała się o tym pasażerka, która podzieliła się nietypową historią.

Młoda dziewczyna opublikowała niecodzienne nagranie na TikToku. Podczas lotu siedziała z obcym mężczyzną. Początkowo nic nie wskazywało, że podróż samolotem okaże się nieprzyjemnym przeżyciem. Nagle po pewnym czasie pasażer zaczyna obcinać paznokcie i to nie u dłoni, ale u stóp!

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Obcinał paznokcie, a w sieci zawrzało. "Potrzebny mi psycholog"

Nina Marie Daniele, która jest autorką filmu, zaznaczyła, że lot miał trwać, aż pięć godzin. Zachowanie mężczyzny sprawiło, że już na sam widok kobiecie było niedobrze. Po postem pojawiło się wiele komentarzy, a internauci nie przebierali w słowach i współczuli dziewczynie. Niektórzy jednak nie ostrzegali problemu.

Co w tym złego? Przecież cię nie angażuje! Lepiej zajmij się swoimi sprawami niż patrzeniem na to, co ludzie robią w swoim życiu

- twierdzi kobieta.

Potrzebny mi psycholog

- przyznała inna osoba.

Czemu nie zawołałaś stewardesy?

- pyta internauta. Nagranie obejrzało prawie trzy miliony użytkowników TikToka. Niektórzy zdecydowanie woleliby, aby tego typu treść nie pojawiała się w przestrzeni publicznej. Inni twierdzą, że takie zachowanie powinno być karane, a w samolotach warto wprowadzić określone zasady, których łamanie wiąże się z karą.

Więcej o: