Rodzinne wakacje all-inclusive zamieniły się w koszmar. W pokoju hotelowym przeżyli szok. "To było jak w 'Krzyku' "

Wakacje z piekła rodem pewnej brytyjskiej rodziny opisał polski portal polishexpress.co.uk. To była ich pierwsza wycieczka do Marakeszu. Para Brytyjczyków, wraz z czwórką dzieci w wieku od 8 do 13 lat, została zakwaterowana przez biuro podróży TUI w hotelu z pakietem all-inclusive. Po kilku dniach pobytu, ich spokój został brutalnie zmącony.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Wojciechowski i Tuchlińska na wakacjach. Jak się bawią? Milioner podsumował

Pewnego wieczoru matka czwórki dzieci po prostu poszła spać. Po około 20 minutach jednak się obudziła i zamarła z przerażenia. Zauważyła przemieszczający się "czarny kształt", niewyraźny zarys postaci w swojej sypialni. Kiedy jej mąż wstał, by sprawdzić co się dzieje, osobnik ten natychmiast się ulotnił.  Kobieta zaczęła uderzać w ścianę, chcąc obudzić swoje dzieci. 

To było jak w 'Krzyku', kiedy widzisz przechodzący czarny cień. To było przerażające

- opowiadała, cytowana przez polishexpress.co.uk.

Początkowo nie wiedziałam, czy mi się to nie śni, a później zauważyłam, że zasłona była rozsunięta, a drzwi szeroko otwarte. Powiedziałam do męża, żeby się obudził. Dean wyskoczył z łóżka, a wtedy zobaczyłam czarny kształt. Gdy Dean się poruszył, postać uciekła drzwiami frontowymi

- mówiła w rozmowie z polskim portalem. Kiedy para nieco się uspokoiła, zauważyli, że ich schnące po całym dniu plażowania stroje kąpielowe zostały zrzucane na podłogę. Otwarty był również ich sejf w pokoju hotelowym. Na szczęście, żadne wartościowe rzeczy nie zginęły. Zdaniem Brytyjki, obsługa hotelu początkowo nie była zbyt pomocna. Z jej relacji wynika, że nie zaoferowano im żadnego wsparcia.

"Wszyscy byliśmy w traumie"

Z kolei przyjaciółka para przebywająca w tym samym hotelu relacjonowała, że tej samej nocy słyszała krzyki kobiety i widziała postać, przebiegającą koło jej pokoju.

- Wszyscy byliśmy w traumie. To zrujnowało nasze wakacje, już nie mieliśmy ochoty na nic, byliśmy tak zszokowani i zmęczeni tym wszystkim - opisywała rozmówczyni portalu.

Według serwisu, następnego dnia przedstawiciel biura podróży spisał oświadczenie rodziny, a ostatniego dnia ich pobytu sprawą zajęła się policja. Ich relacje z feralnej nocy potwierdziły bowiem nagrania z kamer monitoringu miejskiego.

Źródło: polishexpress.co.uk

Więcej o: