Jest dorosła, ale wciąż spędza wakacje z rodzicami. Mówi, czego się nauczyła. "Moje dzieci wolą wyjeżdżać bez nas"

Valerie Degeorge niedawno opublikowała na TikToku nagranie, które pobiło serca użytkowników aplikacji. Kobieta wymieniła rzeczy, których nauczyła się, podróżując z rodzicami w dorosłym życiu. "Moje dorosłe dzieci nie chcą spędzać z nami wakacji" - żalą się w komentarzach rodzice.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Niewiele dorosłych osób decyduje się na spędzanie wakacji z rodzicami. Natłok codziennych obowiązków i ograniczona liczba dni urlopowych nie sprzyjają organizacji wspólnych wyjazdów. Niektórzy wiedzą jednak, że kolekcjonowanie wspólnych wspomnień ma ogromną wartość. Valerie Degeorge w zabawnym nagraniu omówiła kilka rzeczy, których nauczyła się w trakcie podróży z rodzicami. Jej filmik obejrzało pół miliona osób. 

Zobacz wideo Wojciechowski i Tuchlińska na wakacjach. Jak się bawią? Milioner podsumował

Rzeczy, których nauczyła się, podróżując z rodzicami

Valerie podkreśla: życie jest krótkie, zabierz rodziców na wakacje. Potem przechodzi do rzeczy, których się nauczyła. Na początku nagrania kobieta mówi, że niezależnie od tego, gdzie nocują, jej rodzice dostają zawsze najlepszą sypialnię. Kolejną rzeczą, która pojawia się na wspólnych wyjazdach, są nieustanne rozmowy o jedzeniu. Rodzice Valerie lubią mieć ustalone wcześniej, co i gdzie będą jedli.

Żartobliwie dodała, że zawsze musi głośno powtarzać każde zdanie, bo tata nie chce nosić aparatu słuchowego. Pomimo tego, autorka nagrania jest wdzięczna za każdą wspólną minutę, bo wie, że później nie da się cofnąć czasu.

"Dzieci wolą wyjeżdżać bez nas"

Pod filmikiem pojawiło się ponad 150 komentarzy. Niektórzy internauci przyznali, że z nagraniem mogliby utożsamić się także ich rodzice. "Zachwycają się też wszystkimi sklepami i restauracjami po drodze, jakby nigdzie indziej ich nie było" - napisała jedna z komentujących. "Budzą nas też o 5 rano, bo nie mogą doczekać się, żeby coś przedyskutować" - dodała inna. "Sama prawda! My co roku zabieramy rodziców na wakacje, odkąd urodziły się dzieci i jestem wdzięczna za każdą minutę" - czytamy w następnym komentarzu. Pojawiły się także opinie rodziców, którzy nie spędzają wakacji z dziećmi. "Wolą wyjeżdżać bez nas" - pisali.

Więcej o: