Wyłamał drzwi i nie wierzył własnym oczom. Tak wygląda zapomniany pokój po dwudziestu latach

Tiktokerka dayannefloresa podzieliła się z użytkownikami filmikiem przedstawiającym moment otwarcia zapomnianego pomieszczenia w domu prababki kobiety. Pokój, do którego zajrzała był zamknięty przez ponad dwadzieścia lat.

Na TikToku pojawił się filmik użytkowniczki @dayannefloresa, na którym widać moment, w którym jej partner wyłamuje drzwi jednego z pomieszczeń domu prababci kobiety. Jak podkreśla tiktokerka, pomieszczenie nie było otwierane przez ponad dwadzieścia lat. Nagranie zdobyło ogromną popularność w sieci.

Zobacz wideo Zaatakował policjantów podczas interwencji. Widłami zranił policyjnego psa

Pokój został odkryty w trakcie sprzątania domu po śmierci prababci

Pomieszczenie, z którego nagranie trafiło do sieci znajduje się w domu zmarłej prababci tiktokerki. Kobieta wraz z partnerem odkryła go podczas sprzątania domu. Jak zaznacza, nikt nie wchodził do niego przez dwadzieścia lat. Drewniane drzwi wzbudziły niemałe zainteresowanie tiktokerki, dlatego postanowiła je natychmiast otworzyć. Na opublikowanym filmie widać mężczyznę wyłamującego drzwi oraz wnętrze tajemniczego pomieszczenia. 

Nagranie pokazuje pokój w domu prababci. Pojawiła się pod nim lawina komentarzy

Jak widać na nagraniu, w pokoju znajduje się wiele przedmiotów związanych z życiem religijnym prababci influencerki. Na jednej z półek znajduje się figura przedstawiająca Trójcę Świętą, na ścianach wiszą obrazy ukazujące m.in. Ostatnią Wieczerzę oraz św. Antoniego. 

Filmik stał się hitem w sieci, wyświetlono go już ponad 55 milionów razy. Wiele osób komentuje odkrycie meksykańskiej pary. Niektórzy zwracają uwagę na fakt, że przez tyle lat żaden z posągów nie stłukł się podczas trzęsień ziemi.

Przez ponad 20 lat były tu dwa trzęsienia ziemi, a żaden z tych posągów nie spadł.

Z kolei inni z pewną dozą sceptycyzmu zaznaczają, że w ciągu tylu lat przedmioty z pewnością pokryłaby gruba warstwa kurzu i pajęczyn. Nie widać ich jednak na opublikowanym filmie. Jeden z użytkowników napisał:

Ktoś czyścił wnętrze, przez 20 lat bez kurzu ani pajęczyn...

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: