O takiej pracy marzy chyba każdy. Pracownicy będą mieli obowiązek podróżować, robić zdjęcia i... spać

Firma Radical Storage poszukuje chętnych do wakacyjnej pracy. Taka oferta nie pojawia się często, a z reguły schodzi jak świeże bułki. Wszyscy, którzy zdecydują się na podpisanie umowy będą musieli podróżować pociągami, ale nie zwykłymi, które już znamy. Do głównych obowiązków będzie należało testowanie pociągów nocnych.

Do testowania pociągów nocnych z wagonami sypialnianymi potrzebne są osoby aktywne w mediach społecznościowych. To właśnie tacy ludzie mają największe szanse na dostanie posady marzeń. Chodzi tu przede wszystkim o promowanie podróży podobnym transportem oraz pozytywną, lub niekoniecznie, opinię wśród społeczeństwa, na temat podróżowania pociągami nocnymi.

Zobacz wideo Ateny bez kolejki na Akropol. Pomysł na weekend

Praca marzeń dla śpiochów i miłośników podróży

Kto choć raz w życiu nie marzył, by płacono mu za spanie do późna lub wypoczywanie? Jak się okazuje, dla kogoś odwieczne marzenie może się spełnić tego lata. W Radical Storage rozpoczęto poszukiwania osoby na stanowisko testera pociągów nocnych. W ostatnich latach zauważono znaczny wzrost zainteresowania tym rodzajem transportu wśród turystów, stąd też pojawiła się potrzeba wypromowania niektórych przewoźników oraz sprawdzenia jakości oferowanych usług. 

Do najważniejszych obowiązków należeć będzie odbycie kilku podróży różnymi pociągami nocnymi oraz zdanie relacji z przejazdu w mediach społecznościowych. Mile widziane jest nagrywanie vlogów oraz wrzucanie do sieci zdjęć, oraz własnej opinii na temat oferty z noclegiem.

Chcemy, aby ktoś nagrał z pierwszej ręki doświadczenia z nocnego pociągu i przedstawił bezstronną recenzję na bazie własnych doświadczeń, aby inni mogli również zaangażować się w to doświadczenie

- zdradził w rozmowie z The Sun Giacomo Piva, analityk branży turystycznej i współzałożyciel firmy Radical Storage. Dodał on również, że osoba, która dostanie tę posadę, będzie miała opłacone pięć przejazdów z noclegiem, w kierunkach, które sobie wybierze. Do tego firma oferuje miesięczny voucher na przechowalnię bagażu, a także zapłatę 500 funtów, co w przeliczeniu na polską walutę daje około 2600 złotych.

To trzeba będzie wziąć pod uwagę w ocenie

Tester pociągów nocnych będzie musiał nie tylko odbyć pięć dalekich podróży oraz relacjonować jak one przebiegają. Dla firmy Radical Storage liczy się również ostateczna recenzja, która musi zostać wystawiona według konkretnych kryteriów. Ocenie pociągów z wagonami sypialnianymi podlegać będą:

  • komfort snu, jaki można osiągnąć w trakcie podróży,
  • ogólne wrażenia z podróży,
  • obsługa i personel,
  • przechowalnia bagażu,
  • wszelkie dodatkowe udogodnienia.

Wszyscy zainteresowani mogą aplikować na stanowisko do 5 lipca 2023 roku. Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz, który znajduje się na oficjalnej stronie firmy Radical Storage. Jak podkreślają w ogłoszeniu, nie trzeba być rasowym podróżnikiem, a wystarczy być pasjonatem podróży i osobą, która nie ma problemu z pisaniem, tudzież mówieniem do publiczności. Wszystko po to, by móc jasno i szczerze podzielić się swoją opinią z internautami. Warunkiem jest jednak skończony 18 rok życia i posiadanie ważnych dokumentów. Młodsi kandydaci będą musieli poczekać na podobne oferty w kolejnych latach.

Więcej ciekawych treści znajdziesz zna stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: