Mężowie mają dość. Pokazują, jak wyglądają wakacje z żonami. "Jestem jej pracownikiem"

"Moja żona jest na wakacjach, a ja jestem jej pracownikiem" - nagrania o tym tytule podbijają TikToka. Mężczyźni w zabawnych filmikach skarżą się na noszenie bagaży, robienie żonom sesji zdjęciowych podczas wakacji czy rozkładanie parawanów na plaży. Internauci natomiast twierdzą: szczęśliwa żona, to szczęśliwy mąż.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Wszystko zaczęło się od skeczu amerykańskiego komika Steve'a Treviño "Moja żona jest na wakacjach, a ja jestem jej pracownikiem". Podczas stand-upu mężczyzna wymieniał, jakie funkcje pełni w czasie wakacji z żoną. "Jestem chłopcem cabana. Noszę za nią leżaki, baldachim, przenośną lodówkę, zabawki do piasku" - wyliczał zrezygnowany. Zainspirowani mężczyźni postanowili pójść w jego ślady. Publikują na TikToku nagrania z wakacji z ukochanymi. "Jesteśmy tam, żeby służyć" - twierdzą. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi - szybkie strzały. Woli wakacje z Lipińską czy Siwiec?

Mężczyźni pokazują, jak wyglądają wakacje z żonami

Idąc na plażę, większość kobiet najchętniej zabrałoby ze sobą każdy przedmiot, który choć trochę może się przydać. Jak to robią, że zawsze mieszczą się w modną torbę plażową? Zgodnie z filmikami odpowiedź jest prosta: to mężczyźni niosą za nimi resztę bagażu. Na filmikach z przymrużeniem oka widzimy panów, którzy zmagają się z noszeniem bagaży, rozkładaniem leżaków, parawanów, ręczników i baldachimów.

Zanim skończysz wszystko rozkładać, będzie chciała już wracać

- czytamy w komentarzach. Pojawiły się też opinie, że nie ma niczego nadzwyczajnego w noszeniu bagaży, czy rozkładaniu rzeczy na plaży, bo kobiety, które zajmują się dziećmi, "są pracownikami" każdego dnia.

"Szczęśliwa żona, to szczęśliwy mąż"

Okazuje się, że syndrom "pracownika" dotyka wszystkich mężczyzn na wakacjach. Na innych filmikach mężowie pochodzący z różnych stron świata wnoszą dziesiątki walizek do windy albo niosą bagaże na lotnisku. Jednak największą popularnością cieszą się te, na których kobiety pozują partnerom do zdjęć, a ci dwoją się i troją, żeby wyszły jak najlepiej.

Jeden z nich wyświetliło 5 mln osób. "Szczęśliwa żona, to szczęśliwy mąż", "Kochanie to my na wakacjach", "Bezpłatny kamerzysta" - pisali w komentarzach rozbawieni internauci. 

Więcej o: