Nie mogła opędzić się od mężczyzn w Indiach. "6 milionów teraz udaje, że jesteś ich dziewczyną"

Madison Brooks jakiś czas temu odbyła podróż do Indii. Na jednym z nagrań podróżniczka pokazała, jak zareagowali na nią miejscowi mężczyźni. Jej film wywołał zagorzałą dyskusję.

TikTok to aplikacja, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i parentingowe. Bardzo popularne są także nagrania podróżników. Często są one na tyle zaskakujące, że szybko stają się viralami. Tak też było w przypadku jednego z nagrań tiktokerki Madison Brooks, której profil zdobył już ponad 160 tysięcy obserwatorów.

Zobacz wideo Na wakacje samochodem czy samolotem? Co się bardziej opłaca?

Poleciała do Indii i nie mogła opędzić się od mężczyzn

Jakiś czas temu Madison wybrała się w podróż do Indii. Swoją wyprawę influencerka relacjonowała w mediach społecznościowych. W czasie podróży odwiedziła między innymi Bombaj - jedno z największych miast Indii, stolicę stanu Maharasztra. 

Na nagraniu Madison pokazała, jak reagują na nią miejscowi mężczyźni. Okazuje się, że wielu z nich bardzo chciało zrobić sobie z nią zdjęcia. W tamtym momencie kobieta czuła się jak wielka gwiazda. I jak wyznała, nie doświadczyła jeszcze takiej sytuacji. - Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, więc zaskoczyło mnie to. Ludzie w Bombaju są BARDZO mili - napisała pod nagraniem. 

"Ja bym była przerażona"

Film wywołał zagorzałą dyskusję. Wiele osób zaskoczyło to, że kobieta podeszła do sytuacji w tak pozytywny sposób. Inni natomiast starali się żartować. "Jak Ty się uśmiechasz. Ja bym była przerażona", "Nigdy nie dałabym się nikomu tak dotykać na ulicy", "Powinnaś bardziej uważać", "Byłabym w takiej sytuacji mocno przytłoczona", "A teraz 6 milionów osób będzie udawało, że jesteś ich nową dziewczyną" - możemy przeczytać pod nagraniem. 

Więcej o: