"Supertani" hotel w Egipcie rozczarowuje Blankę Lipińską. "Pokoje są po prostu brzydkie"

Blanka Lipińska wybrała się na wakacje do Egiptu. Wyjazd nie przebiegał jednak po jej myśli, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Najpierw miała problemy z samą podróżą, a potem okazało się, że hotel nie spełnia jej oczekiwań. Czy to jej najgorsze wczasy?

Blanka Lipińska lubi dzielić się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Tym razem relacjonowała swój wyjazd do Hurghady w Egipcie. Urlop miał być czasem beztroski i relaksu, jednak celebrytka niejednokrotnie okazywała rozczarowanie wywołane najpierw opóźnionym lotem, a następnie hotelem, który okazał się klapą.

Zobacz wideo Lipińska narzeka na pracownika lotniska: Rozdarł na nas gębę

Wakacje Blanki Lipińskiej nie przebiegają po jej myśli

Kilka tygodni temu Blanka Lipińska poinformowała swoich fanów na Instagramie, że przeszła operację kręgosłupa. Oznajmiła też, że zniknie na jakiś czas z mediów społecznościowych, aby skupić się na rekonwalescencji. Autorka powieści erotycznych relacjonowała w ostatnich dniach początek swojego wyjazdu do Egiptu.

Wymarzony odpoczynek musiał poczekać, gdyż poranny lot Lipińskiej został opóźniony. W Hurghadzie wylądowała dopiero późnym wieczorem. Na zirytowaną i zmęczoną podróżą celebrytkę czekała jednak kolejna niemiła niespodzianka. Po przybyciu do hotelu okazało się, że znacznie odbiega od jej oczekiwań. 

Egipski hotel nie spełnia oczekiwań celebrytki. "Wiele rzeczy nie działa"

W relacji na Instagramie opisała, że choć na zewnątrz budynek jest piękny, to już same pokoje pozostawiają wiele do życzenia. Na domiar złego, zakwaterowanie autorki erotyków i jej partnera obfitowało w usterki i liczne niedociągnięcia. "Sam hotel jest piękny, jeśli chodzi o zewnętrze, ale pokoje są po prostu brzydkie. W dodatku wiele rzeczy nie działa, np. gniazdko koło łóżka, w prysznicu stoi woda, a minibar, zamiast chłodzić, grzeje...," jak zaobserwowała Lipińska.

Relacja Blanki Lipińskiej na temat hotelu w EgipcieRelacja Blanki Lipińskiej na temat hotelu w Egipcie IG: @blanka_lipinska

Celebrytka przyznała, że wybrała ten hotel ze względu na brak obecności dzieci, kameralną przestrzeń oraz cenę. Obiekt był w jej ocenie "supertani", ponieważ koszt noclegu zaczynał się od 367 zł za dobę. Choć wiele rzeczy uznała w hotelu za rozczarowujące, to, jak stwierdziła, obsługa była miła i pomocna.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: