Steward znalazł sposób na zwrócenie uwagi wszystkich pasażerów. To nagranie stało się hitem [WIDEO]

W ostatnim czasie media społecznościowe obiegło nagranie z wyjątkowej instrukcji bezpieczeństwa przeprowadzonej na pokładzie linii JetBlue. Choć pasażerowie zwykle w tym czasie zajmują się innymi sprawami, to tym razem wszystkie oczy były skierowane w stronę stewarda. Zobaczcie sami.

Instruktaż bezpieczeństwa to jedna z obowiązkowych procedur przeprowadzana przez stewardesy tuż przed startem samolotu. Wówczas dowiadujemy się m.in., jak używać masek tlenowych, a także gdzie znajdują się kamizelki ratunkowe i wyjścia ewakuacyjne. Wielu pasażerów uważa, że w tym momencie nie da się ich zaskoczyć niczym nowym. Jak się okazuje, niektórzy członkowie personelu potrafią zwrócić na siebie uwagę jak mało kto. 

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Pasażerowie go uwielbiają

W czwartek, 11 maja Joey - jeden z użytkowników TikToka - opublikował zaledwie 20-sekundowe nagranie, które podbiło serca internautów. Możemy na nim zobaczyć istny spektakl na pokładzie samolotu! Steward w zabawny sposób, za pomocą przesadnych ruchów i mimiki, postanowił zaprezentować, jak prawidłowo założyć kamizelkę bezpieczeństwa. Następnie na wzmiankę o dwóch wyjściach awaryjnych samolotu, zwinnie podskoczył, znikając z pola widzenia pasażerów. 

JetBlue, dajcie temu facetowi podwyżkę

- czytamy w opisie. 

Internauci zachwyceni

Od czasu opublikowania nagranie zdążyło już uzyskać 3,2 mln wyświetleń. Komentujący byli zachwyceni podejściem stewarda, a wielu przyznało, że chociaż zwykle nie skupiają się na instruktażu bezpieczeństwa, to takiego przedstawienia nie chcieliby przegapić.

Tylko w ten sposób będę w stanie zwrócić uwagę i zapamiętać instrukcje

- czytamy w komentarzach. 

Zwykle nie patrzę na stewardessy w tym czasie, ale byłabym pełna uwagi, gdyby tak się działo

- dodał inny użytkownik. 

Jednak innym nie umknął inny szczegół na nagraniu. Nie mogli uwierzyć, że w tak zabawnego "spektaklu" na pokładzie samolotu było... tak cicho. Na filmie nie słychać bowiem śmiechu pasażerów, ale widać za to zainteresowane głowy spoglądające w kierunku stewarda. - Jak ludzie się nie śmiali, ja bym krzyczał - naisała jedna z internautek.

Więcej o: