Najbardziej wzruszające loty w historii? Te nagrania doprowadziły internautów do łez [WIDEO]

Wielu członków personelu pokładowego traktuje się jak rodzina. W końcu spędzają ze sobą sporo czasu nie tylko w samolocie, ale i podczas pobytu w hotelach w różnych zakątkach świata. Jednak niektórych pracowników łączą prawdziwe więzi. Poznajcie niezwykłe duety mam i córek, które możecie spotkać w powietrzu.

Dzień Matki w Polsce przypada na 26 maja, jednak w wielu miejscach na świecie świętuje się kilka dni wcześniej, w drugą niedzielę maja. W tym czasie na pokładach samolotów można było spotkać wiele mam nie tylko wśród pasażerów, ale i załogi. Podróżni usłyszeli wówczas także wiele wzruszających słów.

Zobacz wideo Czy przewoźnik ma obowiązek zwrócić pieniądze za lot, który się nie odbył? Kuna: Tak

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Mamy i córki w samolocie

W ostatnich dniach media społecznościowe obiegły niezwykłe nagrania zarejestrowane w niedzielę, 14 maja w samolotach i lotniskach. Jedno z nich pojawiło się na instagramowym profilu "passengershaming", który słynie z materiałów ośmieszających nieznośnych pasażerów. Jednak tym razem opublikowany film przyprawił internautów o łzy wzruszenia.  

Widzimy w nim kapitan linii lotniczej Southwest, która przywitała pasażerów na pokładzie i wyznała, że rejs będzie dla niej wyjątkowy:

Moja córka będzie dziś ze mną pilotować ten lot. Tym samym czyni nas to pierwszym duetem mamy i córki w kabinie Southwest Airlines.

Dodatkowo na pokładzie znajdowały się również jej dwie mamy oraz ciocia. Podziękowała im za ich miłość i wspieranie w dążeniu do zostania pilotem. Następnie złożyła życzenia z okazji tego wyjątkowego dnia, a pasażerowie nagrodzili ją gromkimi brawami. 

 

Niezwykłe duety na pokładach samolotu

Równie wzruszające wideo pojawiło się na profilu "aflyguytravels". Duet matki kapitana i córki pierwszej pilotki przywitał pasażerów linii United przy bramce. 

To dla nas bardzo specjalny dzień, prawdopodobnie najważniejszy w mojej lotniczej karierze. To nasz kapitan - Brenda Petterson, ale nie tylko. To także mój wzór do naśladowania i moja mama.

Córka wyznała, że odkąd rozpoczęła pierwszą lekcję kursu pilota, marzyła, by kiedyś polecieć z mamą. Niedawno udało jej się spełnić to pragnienie, odbywając pierwszy wspólny lot komercyjny. Na koniec życzyła wszystkim szczęśliwego Dnia Matki i podziękowała za wybranie podróży z United.  

 
Więcej o: