Miała za duży plecak. Ten jeden trik sprawi, że unikniesz opłaty za nadbagaż! "Robię to samo z bielizną"

Podziękujecie Amerykance za ten trik. TikTokerka pokazała, jak łatwo uniknąć dodatkowych opłat za większy bagaż, który w normalnych okolicznościach najpewniej trafiłby do luku bagażowego.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Jak spakować ubrania, by zająć minimum miejsca? Znamy genialny patent ze skarpetkami

Czasami zdarza się, że musimy spakować na wyjazd więcej rzeczy niż początkowo zakładaliśmy, co w efekcie może sprowadzić na nas dodatkowe opłaty, za tzw. nadbagaż. Opłaty te wiążą się ze zbyt dużą wagą lub rozmiarem bagażu i są odgórnie ustalane przez linie lotnicze.

Wystarczy, że nasz pobyt będzie na tyle długi, że będziemy zmuszeni zaopatrzyć się w kilka dodatkowych koszulek lub kolejną parę butów. Wystarczy nawet pół kilograma więcej i już nie obędzie się bez wydania większej sumy pieniędzy na lotnisku, a nasz bagaż podręczny prawdopodobnie powędruje do luku.

Uwaga! Jest jednak sposób, by nie narażać swojego portfela. Pewna Amerykanka podzieliła się na TikToku zaskakującym trikiem.

Pokazała, jak nie płacić za większy bagaż. Wideo hitem sieci

Dziewczyna zaprezentowała, jak udało się jej przechytrzyć linie lotnicze, zabierając ze sobą obszerny plecak. Wideo stało się hitem sieci.

Ashlee, która prowadzi konto na TikToku, podróżowała akurat Spirit Airlines. Miała ze sobą pokaźny plecak. Za zbyt duży bagaż w normalnych okolicznościach musiałaby dodatkowo dopłacić 60 dolarów. Ale nie tym razem.

TikTokerka sprytnie ominęła opłatę dzięki...poszewce poduszki turystycznej. Amerykanka opróżniła ją ze znajdującego się wewnątrz miękkiego materiału i schowała w niej zwinięte w rulon ubrania, które wcześniej wyjęła z bagażu podręcznego. Wypchaną w ten sposób poduszkę wykorzystała w samolocie, jako zagłówek umilający sen. A plecak bez problemu zmieścił się do schowka.

Trik zachwycił internautów. "Bardzo pomocne", "Robię to samo z bielizną i ze skarpetkami"

Pod jej filmem wypowiadają się zachwyceni internauci. "Świetny trik!" - piszą. Dzielą się też swoimi sposobami: "Robię to samo z bielizną i ze skarpetkami" - dodaje jeden z komentujących.

W pozostałych wpisach można m.in. przeczytać:

Bardzo pomocne
Uwielbiam to, lol!
Nigdy nie mam ze sobą poduszki pod szyję, bo jest bardzo nieporęczna, ale to może zadziałać!

Źródło: TikTok

 

Więcej o: