Już wkrótce będziemy mogli latać z biletem miesięcznym. Wyciekły cenniki nowej usługi Wizz Aira

Miłośnicy podróży z niecierpliwością wypatrują wprowadzenia nowej usługi Wizz Aira. Multipass, bo o nim mowa, to nic innego jak miesięcznie opłacany abonament na loty. Choć może wydawać się, że taka przyjemność sporo kosztuje, to możecie być mile zaskoczeni.

Wizz Air zapowiedział wprowadzenie nowej usługi dla często podróżujących klientów. Początkowo miała ona wystartować na początku maja, jednak jeszcze nie podano oficjalnej daty premiery. Jak udało się ustalić serwisowi fly4free.pl podczas Forum Routes Europe, które zakończyło się 11 maja w Łodzi, ma mieć to miejsce w już za kilka dni. Wyciekły także informacje dotyczące wysokości miesięcznych opłat.

Zobacz wideo Dlaczego loty trwają dziś dłużej niż 10 lat temu?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wizz MultiPass ruszy już wkrótce

W ramach Wizz MultiPass pasażerowie będą mogli skorzystać z jednego z dwóch dostępnych planów. Tańszy ma kosztować 239 zł miesięcznie i gwarantować jeden lot w jedną stronę w miesiącu. Jeśli chcemy zapewnić sobie podróże samolotem w dwie strony, cena wzrośnie do 478 zł miesięcznie.

Usługa dotyczy wszystkich kierunków z międzynarodowej siatki połączeń z naszego kraju. Warunkiem jest rozpoczęcie oraz zakończenie podróży na terenie Polski, a także rezerwacja biletów z przynajmniej pięciodniowym wyprzedzeniem. 

Cieszymy się, że możemy wprowadzić nowy, długo oczekiwany produkt dla naszych klientów podróżujących z Polski. To świetna okazja dla osób często podróżujących, aby zapewnić sobie dostęp do najlepszych cen bez względu na porę roku

- mówiła Alexandra Avadanei, Chief Revenue Officer w Wizz Air cytowana w kwietniu przez rynek-lotniczy.pl.  

Wizz Air wprowadza miesięczny abonament na podróże samolotem

Co ważne Wizz MultiPass dotyczy taryfy Basic, czyli lotów z małym bagażem podręcznym. Jeżeli chcecie zapewnić sobie większy bagaż, możecie wykupić dodatkowe usługi. W przypadku wyboru opcji w jedną stronę Wizz Priority wyniesie 105 zł miesięcznie, z kolei 20-kilogramowy bagaż rejestrowany 172 zł. Przy wykupieniu planu z lotem powrotnym będzie do kolejno 210 zł oraz 344 zł miesięcznie.

Jeśli wybierzemy jeden z dostępnych planów, musimy pamiętać, że decydujemy się na zobowiązanie na kilka miesięcy. Linia Wizz Air informuje, że opłata abonamentowa będzie pobierana przez kolejne pół roku od momentu przystąpienia do programu. 

Więcej o: