Brytyjczyk pojechał do USA i poprosił o chleb z masłem. Pokazał, co dostał

Pewien Brytyjczyk w czasie pobytu w Stanach Zjednoczonych poprosił w barze o posmarowanie chleba masłem. Gdy otrzymał kanapkę, był bardzo zdziwiony. Zdjęcie dania wywołało zagorzałą dyskusję.

Pewien użytkownik forum Reddit z Wielkiej Brytanii podzielił się zdjęciem nietypowej kanapki z masłem. O jego wpisie szybko zrobiło się głośno w brytyjskich mediach. Napisał o nim między innymi portal "Daily Mail". 

Zobacz wideo Twarde masło z lodówki? Sprawdź ten sposób:

Zadziwiająca kanapka z masłem z amerykańskiego baru

Jak zdradził użytkownik forum, zdjęcie zostało wykonane w czasie podróży jego ojca do Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna poprosił o posmarowanie w pewnym lokalu pieczywa masłem. Gdy otrzymał kanapkę, był bardzo zaskoczony. Okazuje się, że chleb został posmarowany masłem po zewnętrznej stronie.

Zadziwiająca kanapka z masłem z amerykańskiego baruZadziwiająca kanapka z masłem z amerykańskiego baru Screen: Reddit

Amerykanin: Nigdy jeszcze nie jadłem kanapki z masłem

Zdjęcie i wpis mężczyzny wywołały zagorzałą dyskusję na forum Reddit. Pojawiły się w niej między innymi głosy, że taki sposób smarowania pieczywa jest być może popularny w Stanach Zjednoczonych. Jednak w pewnym momencie do dyskusji dołączyli także Amerykanie. Jak wynika z ich wpisów, smarowanie pieczywa masłem nie jest w ich kraju czymś powszechnym. Być może właśnie z tego powodu osoba, która obsługiwała Brytyjczyka w barze, nie wiedziała, jak zrobić to w poprawnym sposób. - Mam 43 lata. Nigdy w życiu nie jadłem kanapki z masłem - napisał jeden z uczestników dyskusji. 

Co ciekawe, głos zabrały także osoby ze Stanów Zjednoczonych, które nie zgodziły się z tym, że w ich kraju nie smaruje się pieczywa masłem. "Pochodzę ze Stanów Zjednoczonych i smaruję chleb masłem za każdym razem", "Także jestem Amerykaninem i zawsze smaruję masłem wnętrze moich kanapek" - możemy przeczytać na forum Reddit. 

Więcej o: