Chcieli wyrzucić nieznośną pasażerkę z samolotu. Głosowali przez podniesienie ręki [WIDEO]

Na pokładzie samolotu jednej z amerykańskich linii lotniczej wywiązała się awantura. Personel pokładowy usunął jedną z awanturniczek z pokładu, jednak pasażerom nie spodobał się fakt nieukarania drugiej. Postanowili więc rozpocząć głosowanie poprzez podniesienie ręki.

W poniedziałek, 1 maja na TikToku pojawiła się seria nagrań ukazujących zdarzenia, do których doszło na pokładzie linii Frontier Airlines. Wszystko zaczęło się, kiedy pewna para podróżująca z Trenton do Atlanty poprosiła stewardesę o zamianę miejsc bliżej przodu samolotu. Ta jednak odmówiła, co poskutkowało ostrą wymianą zdań. W końcu podjęto decyzję o wyrzuceniu mężczyzny z samolotu.

Zobacz wideo Dlaczego loty trwają dziś dłużej niż 10 lat temu?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Awantura w samolocie. Wyrzucono kilku pasażerów

W trakcie kłótni ze stewardesą pasażerka siedząca z tyłu samolotu komentowała sytuację, nie kryjąc zażenowania. To jeszcze bardziej zdenerwowało kobietę, której partner został usunięty z pokładu. Wywiązała się więc kolejna awantura, a sytuacja w samolocie stawała się coraz bardziej napięta.

Na nagraniu widzimy podróżną w czarnej bluzie krzyczącą na kobietę ubraną na szaro, by ta nie wtrącała się w nie swoje sprawy. Próbę uspokojenia pierwszej z nich podjęła stewardesa. Pasażerka jednak wciąż podnosiła głos i twierdziła, że jedynie broniła swojego towarzysza podróży. Jej zdaniem ten nie zrobił nic złego. Niedługo po tym w kadrze pojawił się pracownik ochrony, a "kobieta w czerni" została poproszona o opuszczenie samolotu. 

Pasażerowie zorganizowali głosowanie

Decyzja wywołała mieszane uczucia wśród pasażerów. Wielu z nich nie mogło zrozumieć, dlaczego nie wyrzucono również drugiej awanturniczki. Wówczas jeden z mężczyzn krzyknął, by "wszyscy się zamknęli", a inny określił sytuację jako kwintesencję "amerykańskiej kultury". Zauważył, że wszyscy są przeciwko sobie i nie potrafią ze sobą współpracować. 

Następnie zaproponował przeprowadzenie głosowania za usunięciem z pokładu kobiety w szarym ubraniu. 

Jeśli chcesz, żeby została usunięta z lotu, podnieś rękę. Nie żartuję. Jeśli mnie słyszysz, podnieś rękę, jeśli chcesz, żeby usunięto ją z lotu. Mam 40 rąk w górze

- mówił na ostatnim z trzech opublikowanych filmów. 

Jak się okazało, propozycja mężczyzny okazała się skuteczna. Kilka chwil później widzimy, jak pasażerka zabiera swoje rzeczy i przygotowuje się do wyjścia, nie kryjąc przy tym oburzenia. Wszystkie nagrania zgromadziły miliony wyświetleń, co nie spodobało się jednej z głównych bohaterek. Kobieta w czerni skontaktowała się z autorką i zagroziła, że pozwie ją o... zniesławienie. 

Więcej o: