Nie byli zadowoleni z miejsc w Ryanairze. Ten nie miał dla nich litości i zaatakował ich małżeństwo

Para nowożeńców właśnie wybierała się w wymarzoną podróż poślubną na Ibizę. Chociaż byli w znakomitych nastrojach, to ich humor skutecznie zepsuł brak okna... przy miejscu przy oknie. Na odpowiedź Ryanaira znanego z luźnego wizerunku w mediach społecznościowych nie trzeba było długo czekać.

We wtorek, 2 maja meteorolog Mark Bowe pochwalił się na Twitterze, że wyrusza z ukochaną na miesiąc miodowy. Postanowili go spędzić na Ibizie i nie mogli doczekać się zobaczenia pierwszych widoków przez okno samolotu. Jednak nieźle zdziwili się już po wejściu na pokład. 

Zobacz wideo Pamiątki z Karolem, które można dostać na lotnisku w Luton

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ryanair nie szczędzi w słowach

Pasażer poskarżył się faktem na Twitterze, opatrując post zdjęciem na tle ściany, w której powinno znajdować się okno. Ryanair odpowiedział już kolejnego dnia i nie zostawił na nich suchej nitki. 

Ona żałuje poślubienia kogoś, kto nie potrafi przeczytać drobnego druku

- napisał przewoźnik. 

Jeden z użytkowników zażartował, że "dni administratora profilu są policzone". Wtedy ten zadał kolejny miażdżący cios. "Dokładnie jak tego małżeństwa" - czytamy w odpowiedzi. Jakby tego było mało, linia lotnicza w dość wymowny sposób zmieniła biografię na Twitterze. 

Sprzedajemy siedzenia, a nie okna

- czytamy. 

Narzekają na siedzenia przy oknie bez okien

To nie pierwszy raz, kiedy pasażerowie poruszają temat "znienawidzonych" miejsc w Ryanairze. Na początku kwietnia pisaliśmy o tiktokerze Ericu Robertsie, który opublikował nagranie w żartobliwym dla niego stylu. Mężczyzna zaczepił w nim stewardesę, a następnie oznajmił, że zarezerwował siedzenie przy oknie. Ta wydawała się nie rozumieć, w czym tkwi problem. Na końcu kamera została skierowana na pustą ścianę, bez widoku na niebo.

Wówczas komentujący przestrzegali innych internautów przed rezerwowaniem miejsc w rzędach 10 i 11. To właśnie tam w popularnych samolotach Boeing 737-800 nie znajdziemy okien. Warto więc mieć ten fakt na uwadze przy kolejnej rezerwacji biletów lotniczych

Więcej o: