Pokazała, jak widzi stewardesy poszczególnych linii lotniczych. To nagranie bije rekordy popularności [WIDEO]

Każdą linię lotniczą wyróżnia coś innego. Pasażerowie doskonale kojarzą luźny wizerunek Ryanaira w mediach społecznościowych, magnetyzujące barwy Wizz Aira czy charakterystyczne uniformy stewardes Emirates. Jednak to nie wszystko. Okazuje się, że personel pokładowy danego przewoźnika można rozpoznać także po tym... w jaki sposób chodzi.

Lisa Marie to aktorka, tancerka, instruktorka fitness, a także tiktokerka. Na swoim profilu zgromadziła już ponad 360 tys. obserwujących, dla których chętnie przygotowuje zabawne filmy. Niedawno rozpoczęta przez nią seria podbiła serca użytkowników. Pokazuje w niej, w jaki sposób chodzą stewardesy każdej linii lotniczej. 

Zobacz wideo Stewardesa Justyna Kłęk opowiada o tajnikach swojego zawodu

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Pokazała, czym wyróżniają się linie lotnicze

Pod koniec kwietnia Lisa opublikowała już trzecie nagranie z serii. Tym razem rozpoczęła od filipińskiej linii Philippine Airlines. Zdaniem tiktokerki jej personel jest niezwykle pozytywny i uśmiechnięty, a po lotnisku porusza się z ogromną dozą energii. Na filmie znalazł się także nieistniejący już przewoźnik - Pan American World Airways (w skrócie Pan Am). Jego samoloty latały od 1927 do 1991 roku, a obsługujące je stewardesy wyróżniało m.in. chodzenie z... papierosem w ręku. 

Stewardesy rozpoznają typ pasażera na podstawie bagażu. Najpopularniejsze typy pasażerów. Stewardesy rozpoznają ich po walizce

Pracowniczki irlandzkiego Aer Lingus potrafią zarażać energią nawet w trakcie zbierania śmieci. Lisa żartobliwie zasugerowała, że być może wynika to z popijania napojów procentowych w trakcie pracy. Na sam koniec zostawiła jedną z najpopularniejszych tanich linii lotniczych. Wcielając się w stewardesę Ryanaira, zaprezentowała wnętrze płaszcza, w którym znajdowały się rzeczy na sprzedaż - perfumy, przekąski i napoje. 

Internauci zachwyceni

Każde z nagrań z serii cieszy się ogromną popularnością na TikToku, a najnowsze zdobyło już 9,6 mln wyświetleń. Zdaniem internautów Lisa znakomicie wdaje się w rolę i pokazuje najbardziej charakterystyczne cechy każdej linii lotniczej. Wielu z nich przyznało, że szczególnie dobrze został przedstawiony irlandzki przewoźnik. 

Stewardesy nienawidzą, kiedy pasażerowie popełniają te błędy. Pasażerowie robią to na pokładzie samolotu. Stewardesy tego nienawidzą

Ryanair spróbuje sprzedać ci wszystko, w tym nieruchomości, podczas pobytu na pokładzie

- czytamy w komentarzach. W poprzednich nagraniach Lisa pokazała również przedstawicieli takich linii jak American Airlines, United Airlines, Spirit, Delta, Emirates czy Frontier. W każdym z nich idealnie odwzorowała też ich stroje, co nie umknęło uwadze internautów. Ci domagają się kolejnych części, ze stewardesami innych przewoźników, w tym PLL LOT

Więcej o: