Pokazała idealny kierunek dla "młodych i spłukanych". "Na pewno nie jest drożej niż w Polsce"

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a miłośnicy podróżowania coraz częściej myślą o letnich wyjazdach. Czasami jednak, ze względu na zawartość konta bankowego, może wydawać nam się, że będziemy musieli o nich zapomnieć. Z pomocą przychodzą podróżnicy, którzy radzą, gdzie jechać, kiedy jesteśmy młodzi i spłukani.

Joanna Jabłońska to wielbicielka poznawania nowych miejsc działająca w mediach społecznościowych pod nazwą "dieticianontheroad". Na Instagramie zgromadziła ponad 43 tys. obserwujących, z którymi dzieli się przydatnymi radami, wrażeniami z wyjazdów, a także sposobami na tanie podróżowanie. Sprawdźcie, gdzie według niej warto zorganizować budżetową wycieczkę.

Zobacz wideo Czarnogóra

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Pokazała sposoby na tanie podróżowanie - Czarnogóra

Zdaniem Joanny Jabłońskiej idealnym krajem dla "młodych i spłukanych" jest m.in. Czarnogóra. Ceny lotów z Polski zaczynają się już od 200 zł w dwie strony, z kolei nocleg znajdziemy nawet za mniej niż 50 zł za osobę za noc. Ceny na miejscu również zbytnio nie obciążą naszego budżetu. Lokalne przekąski to koszt rzędu 3 zł, a obiad zamówimy już od 20 zł. Nie zapominajmy o pięknych widokach, które są dostępne całkowicie za darmo!

Czarnogóra w mojej opinii jest bardzo przyjemna dla portfela (szczególnie poza wysokim sezonem). Na pewno nie jest drożej niż w Polsce! A jak pięknie. Mogłabym się zachwycać godzinami

- wytłumaczyła Joanna. 

 

Czarnogóra dla "młodych i spłukanych"

Czarnogóra to niewielki, ale niezwykle malowniczy kraj położony na Półwyspie Bałkańskim, w którym odnajdą się przede wszystkim miłośnicy natury i zróżnicowanych krajobrazów. Zachwycą was tu bajeczne jeziora, surowe szczyty górskie i kanionów, a nawet gaje oliwne. Oczywiście nudzić nie będą się także fani błogiego wypoczynku nad morzem! Czarnogóra może pochwalić się fantastycznymi plażami - zarówno piaszczystymi, jak i kamienistymi oraz żwirkowymi. 

Chociaż kraj ten wciąż nie cieszy się ogromną popularnością, to turyści coraz częściej doceniają jego piękno. Dodatkowym atutem jest fakt, że z Warszawy do Podgornicy - stolicy Czarnogóry - możemy dostać się już w około półtorej godziny. 

Więcej o: