Pokazał, jak spakować się na 7 dni. "Plecak jako darmowy bagaż podręczny spokojnie wystarczy"

Spakowanie się na wyjazd bywa czasami trudnym zadaniem. Co możemy zrobić, by je sobie ułatwić? Pewien tiktoker radzi, jak spakować się na siedem dni. Jego wskazówki mogą okazać się bardzo pomocne.

Tiktoker @kajetaneo nagrywa głównie na temat taniego podróżowania. Jego profil na TikToku śledzi już ponad 13 tysięcy osób, a filmy zdobyły ponad 160 tysięcy polubień. Niedawno twórca pokazał swój sposób na to, jak spakować się na tygodniowy wyjazd w bagaż podręczny

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot

Co spakować na tygodniowy wyjazd? 

Często wyjeżdżając na urlop, najchętniej zabralibyśmy ze sobą pół szafy. Niestety ceny bagażu wcale nie są niskie, a walizki też mają swój limit. Tiktoker @kajetaneo zdradził, jakie rzeczy powinniśmy spakować, by z jednej strony czuć się komfortowo w czasie podróży, a z drugiej zmieścić wszystko w małym bagażu. - Plecak jako darmowy bagaż podręczny spokojnie wystarczy na 7-dniowy wyjazd. Zobacz co do niego spakowałem - napisał w opisie nagrania. 

Na filmie widzimy, że w plecaku znalazły się: mała kosmetyczka, zwinięty w rulon ręcznik szybkoschnący, klapki, chusteczki, szczoteczka do zębów, trzy pary spodenek, okulary do pływania, bluza z długim rękawem, pięć koszulek, powerbank, bielizna na każdy dzień, ładowarka, laptop, dokumenty, paszport, leki oraz słuchawki. Co ciekawe, wszystko zmieściło się bez problemu. Na koniec filmu mężczyzna radzi, by przed podróżą włożyć także coś cieplejszego, by mieć ze sobą strój na wypadek gorszej pogody.

Jak zaoszczędzić miejsce w walizce?

Co zrobić, żeby zmieścić w bagażu jak najwięcej rzeczy, nie marnując przestrzeni? Jednym z najpopularniejszych sposobów jest rolowanie ubrań. Pozwala on na spore oszczędzenie miejsca w walizce. Najczęściej składamy ubrania w kostkę, jak do szafy, i tak umieszczamy je w torbie. Okazuje się jednak, że zdecydowanie lepiej jest zwijać poszczególne elementy odzieży w rulon, gdyż w takiej formie zmieścimy ich w bagażu o wiele więcej. 

Więcej o: