Stewardesa pokazała tajne pomieszczenie na pokładzie. Mało kto wie o jego istnieniu

Wielu podróżujących z pewnością zastanawia się, jak w czasie długich rejsów lotniczych odpoczywają członkowie załogi. Niedawno na ten temat wypowiedziała się stewardesa aktywnie udzielająca się w mediach społecznościowych.

Kilkunastogodzinne loty są męczące nie tylko dla pasażerów, lecz także dla członków załogi. Okazuje się, że mogą oni w ich czasie korzystać ze specjalnej przestrzeni, która została stworzona z myślą o ich odpoczynku. Jak wyglądają tego typu pomieszczenia? Rąbka tajemnicy na ten temat uchyliła stewardesa, która udziela się na TikToku jako @thejumpseattellall.

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza swój patent na długi lot

Stewardesa pokazała tajne pomieszczenie. Nie wszyscy wiedzą o jego istnieniu

Wspomniana stewardesa często zdradza tajniki swojej pracy. Dzieli się także sposobami na komfortowe podróżowanie. Niedawno na jednym z filmów pokazała tajemnicze pomieszczenie, o którym większość osób raczej nie ma pojęcia. To kabina, w której w czasie długich lotów wypoczywają członkowie załogi. Nagranie cieszy się dużą popularnością. Na TikToku obejrzało je już ponad milion osób. 

Mikroskopijne kabiny - co się w nich znajduje?

Jak widzimy na filmie pt. "Gdzie śpi załoga?", strefa przeznaczona dla załogi jest bardzo mała. Jak możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod postem, przebywanie w niej mogłoby być trudne dla wielu osób, zwłaszcza dla tych z klaustrofobią. Poza tym dosyć trudno jest się do niej dostać. Po otworzeniu niepozornych drzwi trzeba wejść po kilku małych schodkach, a następnie po jeszcze mniejszych wspiąć się wyżej. - Gdy idziesz w górę, widzisz tylko malusieńkie podesty do stawiania stóp, dlatego idziemy dalej. A na koniec widzimy pięć pomieszczeń - zdradziła na filmie kobieta. Niewielkie kabiny są odgrodzone od siebie ciemnymi kotarami. Znajdują się w nich małe łóżka, na których mogą wypoczywać członkowie załogi. 

Więcej o: