Pasażerka siała spustoszenie na pokładzie samolotu. Internauci krytykują postawę załogi. "Wstyd"

Pasażer amerykańskiej taniej linii lotniczej Spirit Airlines zarejestrował szokującą sytuację. Jedna z kobiet tak bardzo chciała zapalić papierosa, że straciła panowanie i zaczęła siać pustoszenie na pokładzie samolotu. Film z całego zajścia trafił do sieci, a internauci byli zniesmaczeni zachowaniem... załogi pokładowej.

Linie lotnicze niemal codziennie muszą mierzyć się z nieznośnymi pasażerami. Niedawno informowaliśmy o innej sytuacji, do której doszło na pokładzie samolotu Spirit Airlines. Jedna z kobiet nie szczędziła w słowach, kiedy została wyprowadzona z maszyny - rzucała niecenzuralnymi słowami, a na koniec życzyła wszystkim śmierci. Teraz media społecznościowe obiegło kolejne, zaskakujące nagranie.

Zobacz wideo Dlaczego samoloty się spóźniają? To nie zawsze wina pogody

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zaatakowała stewardesę

W ostatnim czasie jeden z samolotów Spirit Airlines napotkał opóźnienia, a pasażerowie cierpliwie oczekiwali na rozpoczęcie podróży na pasie startowym. Jednak nie wszyscy. Jedna z kobiet miała dość siedzenia w jednym miejscu i stwierdziła, że dobrym pomysłem będzie wyjście z samolotu i zapalenie papierosa.

Następnie wstała z fotela i próbowała otworzyć uzbrojone drzwi kabiny, w czym przeszkodziła jej stewardesa. Odmowa wyprowadziła ją z równowagi. Pasażerka wpadła w szał i zaczęła atakować pracowniczkę - słownie oraz fizycznie. Ostatecznie do akcji wkroczył pilot, który poinformował, że podróżni wrócą do bramki, by wyprowadzić kobietę.

Stewardesa Spirit pozostała profesjonalna, podczas gdy pasażerowie nadal napadali na nią słownie za to, że nie pozwoliła jej otworzyć drzwi

- czytamy na instagramowym profilu "thecrewlounge".

 

Internauci krytykują załogę

Nagranie opublikowane we wtorek, 25 kwietnia szybko obiegło media społecznościowe i wzbudziło wiele emocji wśród internautów. Jak się okazało, bardziej od skandalicznego zachowania pasażerki zszokowała ich postawa załogi. Zwrócili uwagę, że w czasie gdy jedna ze stewardes była atakowana, męska część pracowników jedynie przyglądała się sytuacji. 

Jako stewardesa nie mogę uwierzyć, że jej współpracownik nie próbował jej ochronić ani interweniować. Wstyd

- napisała jedna z użytkowniczek. 

Ciężko to oglądać, załoga nie zrobiła nic, aby wesprzeć stewardesę w zagrożeniu [...] Mam nadzieję, że ta kobieta została aresztowana, a załoga upomniana za brak pomocy

- czytamy. 

Inni komentujący skrytykowali również pasażerów. Ich zdaniem w takich momentach warto pomóc, zamiast zajmować się nagrywaniem zajścia telefonem. Niektórzy wyznali, że to właśnie z powodu takich sytuacji nigdy nie podróżują tanimi liniami. 

Więcej o: