Kolejne zwłoki wyłowione z jeziora. Okoliczni mieszkańcy drżą przed seryjnym mordercą

Mieszkańcy Austin w Teksasie żyją w ciągłym strachu. Obawiają się, że w ich okolicy grasuje seryjny morderca. W przeciągu niecałego roku z miejscowego jeziora Lady Bird wyłowiono osiem ciał. Czy obawy mieszkańców są uzasadnione?

Mieszkańcy obawiają się, że w mieście znów pojawił się seryjny morderca. Przed laty zamordowano tu osiem kobiet, a sprawcy nie schwytano. Policja ma jednak odmienne zdanie na ten temat. Uważa, że w śmierci ośmiu osób nie brały udziału osoby trzecie.

Zobacz wideo To nie USA, to autostrada A4. Pościg za kierowcą, który ukradł alkohol. I nie tylko pił

Z jeziora wyłowiono osiem ciał. Mieszkańcy boją się seryjnego mordercy

Jak podaje "The Daily Mail", mieszkańcy miasta Austin w Teksasie boją się, że seryjny morderca grasuje w ich okolicy. Ich obawy są uzasadnione, gdyż w niespełna rok z miejscowego jeziora Lady Bird wyłowiono aż osiem ciał.

Więcej przydatnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W zeszłą sobotę służby zostały poinformowane o zwłokach, które wypłynęły na wierzch jeziora. Nie wiadomo, jak długo zwłoki znajdowały się w wodzie. W poniedziałek potwierdzono tożsamość mężczyzny. Okazało się, że to 30-letni John Christopher Hays-Clark.

Kolejne zwłoki wyłowione z jeziora. Policja uspokaja

Z kolei 5 marca w jeziorze odnaleziono zwłoki 40-letniego Cliffa Axtella. 1 kwietnia wyłowiono 33-letniego mężczyznę Jonathana Honey’a.

Jak podaje "Daily Mail", mieszkańcy podejrzewają, że to efekt działań seryjnego mordercy. Utworzyli na Facebooku specjalną grupę o nazwie Lady Bird Lake Serial Killer, w której jest aż 50 tys. członków. Policja nie zgadza się jednak z mieszkańcami. Twierdzi, że to nie morderca, a nieszczęśliwe wypadki spowodowane łatwym dostępem do jeziora i nadmiarem alkoholu. I choć wszystkie zwłoki wyłowiono z jeziora, to "okoliczności, dokładne lokalizacje i dane demograficzne dotyczące tych przypadków są różne".

Więcej o: