Pasażerka: Mam nadzieję, że wszyscy się rozbijecie i umrzecie. Pilot stracił cierpliwość [WIDEO]

Pasażerowie mogą niezwykle łatwo przedwcześnie zakończyć podróż. Jeśli ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia lub zagraża bezpieczeństwu innych, załoga może podjąć decyzję o usunięciu ich z pokładu. Przekonała się o tym jedna z pasażerek taniej amerykańskiej linii lotniczej Spirit, która podczas opuszczania samolotu nie szczędziła w słowach.

Do zdarzenia doszło w połowie stycznia 2023 roku, jednak nagranie zarejestrowane przez jednego z pasażerów wciąż krąży po mediach społecznościowych. Przed startem samolotu linii Spirit z Las Vegas personel pokładowy poprosił kobietę i mężczyznę o opuszczenie samolotu. Przyczyny decyzji nie są znane, jednak jej skutki zszokowały podróżnych. 

Zobacz wideo Dlaczego loty trwają dziś dłużej niż 10 lat temu?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Życzyła pasażerom śmierci

Na nagraniu opublikowanym na TikToku przez użytkownika "yutaka021" widzimy kobietę i mężczyznę kierujących się w stronę wyjścia w asyście stewarda. Ich przejściu towarzyszyło buczenie i śmiechy, co z pewnością nie pomogło w uspokojeniu pasażerki. Ta rzuciła niecenzuralnym słowem, a następnie wypowiedziała zdanie, które wywołało zbiorowe westchnięcie wśród podróżnych. 

Mam nadzieję, że wszyscy się rozbijecie i umrzecie

- krzyknęła kobieta po wyjściu z samolotu. 

Poleciał na Ibizę w cenie skrzynki piwa. Nietypowe wyzwanie Brytyjczyka. Poleciał do Hiszpanii w cenie skrzynki piwa

W tym momencie pilot nie wytrzymał. Mężczyzna zerwał się ze swojego miejsca w kokpicie i pomaszerował za awanturniczką. Pasażerowie spekulowali wówczas, że zamierzał umieścić ją na "czarnej liście".

Nagranie hitem TikToka

Autor nagrania przyznał, że incydent spowodował czterogodzinne opóźnienie. Jego film szybko podbił media społecznościowe i dotarł do 7,3 mln użytkowników. Wielu komentujących zwróciło uwagę, że pewnych słów nie powinno się wypowiadać nawet w złości. Niektórzy zastanawiali się na temat dalszego przebiegu zdarzeń, z kolei inni chwalili pilota za reakcję. 

Nie rozumiem, jak ludzie mogą być tak chętni do wpisania na listę zakazu lotów

- napisał jeden z internautów.

Steward stracił cierpliwość. Steward stracił cierpliwość. "Nie jesteście jedynymi ludźmi w tym samolocie!"

Do sieci często trafiają materiały z nieznośnymi pasażerami w roli głównej. Niedawno informowaliśmy o podróżnej, która wywołała spore zamieszanie w samolocie i wyprowadziła stewarda z równowagi. Mężczyzna stracił cierpliwość i zaczął podnosić głos. Chociaż w takich sytuacjach załoga zwykle potrafi zachować zimną krew, to czasami bywa niezwykle trudno.

Więcej o: