Tanie wakacje 2023. Ten kraj to raj dla miłośników pysznego jedzenia, lazurowej wody i plażowania

Tanie wakacje za granicą to możliwość wypoczynku nie tylko dla par, lub singli. Ciekawe oferty znajdą także rodziny z dziećmi. Analizujemy, dokąd warto pojechać, by nie przepłacać. Są trzy kraje pełne słońca i pysznego jedzenia bez konieczności ponoszenia dużych kosztów za wykupienie wycieczki.
Zobacz wideo Anna Lewandowska w drodze do Polski. Opowiedziała o tym, jak aktywnie zaczęła dzień

Wakacje 2023 już niebawem, jeśli jednak nadal nie wykupiliście oferty, warto przeanalizować kilka kierunków. W tych krajach jest dużo słońca, pyszne jedzenie, a co najważniejsze na kilkudniowy pobyt zapłacimy mniej niż w Polsce.

Tanie wakacje za granicą. Dokąd pojechać?

Tegoroczne wakacje dla wielu osób pozostają w strefie marzeń. Wszystko za sprawą wysokiej inflacji i rosnących kosztów życia. Analizując ceny ofert w górach, czy nad morzem okazuje się, że za rodzinny wypad na siedem dni zapłacimy nawet 10 tysięcy złotych. Oczywiście wiele zależy od standardu i oczekiwań, ale kiedy planujemy odpoczynek z dziećmi, to chcemy zapewnić im i sobie jak najlepsze warunki. Dlatego wakacje za granicą są świetnym rozwiązaniem jeśli zależy nam na świetnej pogodzie, pysznym jedzeniu i różnych atrakcjach.

Wakacje w Albanii 2023Wakacje w Albanii 2023 Fot. Screen, itaka.pl

Przykładem jest Albania. Wyjazd do tego kraju pozwala za niewielką cenę spędzić sześć dni na Półwyspie Bałkańskim. Biuro podróży "Itaka" oferuje wakacje już w czerwcu, za które trzyosobowa rodzina zapłaci zaledwie niewiele ponad 2 700 złotych za osobę. W cenie jest także lot oraz wyżywienie w formie all inclusive.

Wakacje w Egipcie. Ile zapłacimy za wyjazd w 2023 roku?

Już na początku roku różne biura podróży i portale skupiające oferty wakacyjne informowały, że Polacy bardzo chętnie wybierają Egipt. Jednym z powodów może być cena. W sieci możemy znaleźć wiele propozycji. Wszystko zależy od dostępnego budżetu. 

Wakacje 2023. Egipt all inclusiveWakacje 2023. Egipt all inclusive Fot. Screen, tui.pl

Przykładowym rozwiązaniem jest oferta "Tui". Za tygodniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu w Hurghadzie zapłacimy tylko 3 000 złotych za osobę. Cena zawiera przelot, siedem noclegów oraz wyżywienie w formie all inclusive.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wakacje 2023. Wybierz Turcję i ciesz się z pięknych widoków

Tanie wakacje za granicą to także Turcja. Kraj o niesamowitej historii. Wielobarwny, różnorodny i piękny. Skupiający w sobie różne kultury, zwyczaje, zapierającą dech w piersi architekturę oraz lazurową wodę. Biuro podróży "Rainbow" oferuje ośmiodniowy pobyt w Riwierze Egejskiej. Koszt to nieco ponad 2 000 złotych za osobę. Cena zawiera przelot, pobyt w trzygwiazdkowym hotelu oraz wyżywienie w formie all inclusive.

Turcja all inclusive. Wakacje 2023Turcja all inclusive. Wakacje 2023 Fot. Screen, r.pl

Wycieczka realizowana jest na początku czerwca. Wylot jest możliwy nie tylko z Poznania, ale także takich miast jak Gdańsk, Katowice, Warszawa, Wrocław, czy Rzeszów. Przed dokonaniem wyboru należy jednak zwrócić uwagę na cenę, ponieważ oferty różnią się od siebie.

Więcej o: