Sfotografowała krzyż w Wielkanoc. Szokujące zdjęcie z Beskidów obiegło internet. "Przerażające"

W mediach społecznościowych pojawił się nietypowy wpis. Pewna turystka udostępniła zdjęcie wykonane w Beskidach. W kadrze widoczny jest duży, drewniany krzyż umiejscowiony na wzgórzu. Jednak uwagę internautów przykuło zupełnie coś innego.
Zobacz wideo Filmy z fotopułapek Kazimierza Nóżki oglądają tysiące

Niektórzy wierzą w zjawiska paranormalne, inni nie. Mimo to należy zgodnie przyznać, iż bez względu na traktowanie tego rodzaju zdarzeń ich specyfiką jest nieuchwytność. Może właśnie dlatego zdjęcie udostępnione w mediach społecznościowych wywołało falę reakcji. 

Czy to duch?! Zdjęcie z Beskidów podbija internet

Jedna z użytkowniczek Facebooka udostępniła nietypową fotografię. Zdjęcie zostało zrobione na Wielkiej Raczy, czyli na najwyższym szczycie w Beskidzie Żywieckim. Podczas wielkanocnej wędrówki turystka sfotografowała stary drewniany krzyż. Jednak jak się okazało, w kadrze znalazło się coś jeszcze. 

Zdjęcie z Wielkiej RaczyZdjęcie z Wielkiej Raczy Fot. facebook.com, screen, Beskidomaniacy, Asia Czaicka

Kobieta postanowiła podzielić się niezwykłym zdjęciem. Na pierwszy rzut oka można dostrzec, że poza wspomnianym krzyżem i śnieżną aurą widać coś na kształt ludzkiej twarzy. Nie jest ona jednak zbyt wyraźna, a bardziej przypomina ducha. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zjawa czy zjawisko? Fotografia budzi skrajne emocje

Post został udostępniony w grupie o nazwie Beskidomaniacy. Na post zareagowało ponad 300 osób. Pojawiło się także wiele komentarzy. Jedni zastanawiają się co to takiego, inni twierdzą, że to zjawisko spowodowane gęstością powietrza i grą światła.

Przerażające. Już tam nie pójdę

- komentuje członek facebookowej grupy.

W górach różne rzeczy mogą nam wyjść na zdjęciach

- pisze użytkownik Facebooka. Inni jednak żartują, uznając, że autorka umiejętnie skorzystała z programów oferujących profesjonalną obróbkę zdjęć. Pojawiły się także głosy, że tego typu zjawiska uchwycone przez fotografów były już widziane i nie są niczym nadzwyczajnym, a z pewnością nie stanowią nadprzyrodzonego odkrycia.

Więcej o: