Ten ciepły kraj będzie przyciągał Polaków w 2023 r. Kuszą słoneczna pogoda i niskie ceny

Najchętniej odwiedzanym krajem przez Polaków w 2023 roku będzie Tunezja. Tak wynika z ostatnich badań Accor Northern Europe. Słoneczny i ciepły kraj przyciąga nie tylko dobrą pogodą, ale też niskimi cenami.

Jednym z najchętniej wybieranych krajów przez Polaków w 2023 roku będzie Tunezja. Ten kraj jest znany z kurortów z piaszczystymi plażami, pustynnych krajobrazów oraz oryginalnej architektury. 

Jak wynika z badań, w tym roku, mimo stale rosnących cen, Polacy nadal będą chętnie wybierali zagraniczne wakacje. Tunezja stanie na czele najczęściej wybieranych wakacyjnych krajów. 

Zobacz wideo "NIEUSTANNIE: historia Michaela J. Foksa" [ZWIASTUN]

Plaże, słońce i niepowtarzalna architektura. Przyciągają też niskie ceny

Niedługo wakacje, dlatego wiele osób myśli o wypoczynku. Obok krajów takich jak Grecja, Włochy, i Hiszpania, Tunezja najprawdopodobniej będzie liderem wśród najchętniej wybieranych krajów przez Polaków w tym roku. Afrykański kraj słynie ze słonecznej pogody, przepięknych piaszczystych plaż oraz niesamowitych krajobrazów i architektury. Głównym powodem, dla którego będzie on przyciągał turystów będą stosunkowo niskie ceny. Aktualnie oferty all inclusive na tygodniowe wakacje do Tunezji wynoszą około 2300 zł od osoby. 

Tunezja to jeden z najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych w 2023 roku

Mimo ciągle rosnących cen zagraniczne wakacje są popularne wśród Polaków. Jak podaje portal podroze.wprost.pl, styczeń był miesiącem, w którym rekordowa ilość osób w Polsce wykupiła wypoczynek w Tunezji. 

W 2023 roku ten ciepły kraj będzie jednym z najtańszych i najczęściej wybieranych kierunków na urlop.

Jeśli chce się wykupić wakacje w dobrym miejscu i w najlepszej cenie, warto zrobić to jeszcze przed długim weekendem majowym. Po tym terminie ceny mogą wzrosnąć.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: