Nietypowe sceny na lotnisku. Podróżny wpadł w szał i ściągnął z siebie wszystkie ubrania [WIDEO]

Pasażerowie oczekujący na hali odlotów w Nowym Jorku byli świadkami dziwacznej sytuacji. W pewnym momencie jeden z mężczyzn zaczął krzyczeć i ściągać z siebie wszystkie ubrania. Nagranie ze zdarzenia szybko obiegło media społecznościowe i zszokowało internautów.

A Fly Guy to były steward jednej z linii lotniczych, a także miłośnik podróżowania. Na Instagramie obserwuje go 63 tys. użytkowników, z którymi dzieli się nie tylko relacjami z wyjazdów, ale także ciekawymi, a często nietypowymi, sytuacjami związanymi z branżą lotniczą. W środę, 5 kwietnia na jego profilu pojawił się film zarejestrowany na lotnisku Johna F. Kennedy'ego w Nowym Jorku.

Zobacz wideo Po co komu lotnisko. Start ciężkiego transportowca z trawy

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Mężczyzna wpadł w szał

Na nagraniu możemy zobaczyć pasażera amerykańskiej taniej linii lotniczej JetBlue. Mężczyzna znajdował się w hali odlotów, kiedy w pewnym momencie wpadł w szał i zaczął ściągać z siebie ubrania. Na oczach tłumów odkrywał swoje miejsca intymne i wykrzykiwał niezrozumiałe słowa. Na filmie słychać także kłócącą się z nim kobietę, która najprawdopodobniej nakłaniała go do okrycia ciała. 

Mężczyzna wyglądający na załamanie psychiczne, rozebrany do naga w zeszłym tygodniu w terminalu 5 JetBlue na nowojorskim międzynarodowym lotnisku Kennedy'ego

- czytamy w opisie nagrania. 

Na ten moment nie wiadomo, dlaczego mężczyzna zareagował w ten sposób, ani czy został aresztowany za obnażanie się w miejscu publicznym. 

 

Nagranie obiegło internet

Film dotarł już do ponad 95 tys. użytkowników. Większość komentujących współczuła mężczyźnie i apelowała do internautów, by nie żartowali z zaburzeń psychicznych. Skrytykowali także świadków zdarzenia, którzy rejestrowali zajście smartfonami. 

Biedny facet. Krzyk kobiety jest niedorzeczny. On potrzebuje współczucia i opieki

- napisał jeden z użytkowników. 

Mam nadzieję, że nic mu nie jest. Podróże mogą być stresujące. Ale kto wie, co się stało z tym mężczyzną, że obnażył się w ten sposób

- dodała komentująca. 

Przypadek ten nie jest odosobniony. Kilka lat temu usatoday.com informowało o nagim mężczyźnie, który spacerował po terminalu i stał w kolejce do kasy American Airlines. Został zatrzymany przez policję zaraz po wejściu.

Więcej o: