Dantejskie sceny na lotnisku. Kierowca ciężarówki wbił się pojazdem w kadłub samolotu [WIDEO]

Dantejskie sceny rozegrały się w piątek na lotnisku w Guadalajarze w Meksyku. Pasażerowie, którzy oczekiwali na start w samolocie, długo nie zapomną strachu, który towarzyszył nagłemu uderzeniu ciężarówki w maszynę.

Portal Stuff poinformował o całym zdarzeniu. Do mediów społecznościowych trafiło też nagranie. Choć pasażerowie samolotu zdecydowanie najedli się strachu, przeżywając prawdziwe chwile grozy, to na szczęście jeszcze tego samego dnia dotarli do celu swojej podróży.

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Dantejskie sceny na lotnisku. Do sieci trafiło nagranie

Jak podaje portal Stuff, w piątek na lotnisku w Guadalajarze w Meksyku doszło do groźnie wyglądającego zderzenia ciężarówki i samolotu. Pasażerowie samolotu tanich linii Viva Aerobus przebywali w samolocie, czekając na start do Los Angeles.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W pewnym momencie w kadłub samolotu wjechała ciężarówka, robiąc dziurę w maszynie. Okazało się, że kierowca ciężarówki zemdlał, przez co stracił panowanie nad kierownicą. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera, a nagranie z tych przerażających chwil trafiło do mediów społecznościowych.

Pasażerowie dotarli do celu innym samolotem. A lotnisko przeprasza

Jak informuje Stuff, przedstawiciele lotniska zabrali głos w sprawie incydentu. Na szczęście żaden pasażer nie odniósł obrażeń. Nie ujawniono jednak informacji o stanie zdrowia kierowcy ciężarówki. Przekazano też, że przeprowadzono przegląd samolotu i zaplanowano jego naprawę.

Pasażerowie odbyli docelową podróż innym samolotem jeszcze tego samego dnia.

Inny samolot, rejestracja XA-VAY, został wyznaczony do pokonania tej trasy, aby pasażerowie mogli jak najszybciej zakończyć podróż. Przepraszamy za niedogodności, które ta okoliczność mogła spowodować w przypadku niektórych regularnych lotów

- czytamy w oświadczeniu Viva Aerobus.

Więcej o: