Wpadła w szał na pokładzie samolotu. Rozzłościły ją płaczące dzieci. "Krzyczała ludziom w twarz" [WIDEO]

Niektórzy pasażerowie potrafią dać w kość nie tylko załodze, ale i innym podróżnym. Przekonały się o tym osoby, które miały nieprzyjemność podróżowania z pewną niesforną obywatelką Wielkiej Brytanii. Kobieta wpadła w szał i próbowała otworzyć drzwi awaryjne, a wszystko przez... płaczące dzieci na pokładzie samolotu.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca 2022 roku, jednak zarejestrowane wówczas nagranie ponownie zaczęło krążyć po sieci. Pasażerów podróżujących z tanią brytyjską linią lotniczą Jet2 właśnie czekał czteroipółgodzinny lot z Manchesteru do tureckiej Antalyi. Chociaż zgodnie z planem połączenie miało być bezpośrednie, to piloci byli zmuszeni do zrobienia niespodziewanego przystanku we Wiedniu

Zobacz wideo Z wizytą w wieży kontroli lotów

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nieznośna pasażerka na pokładzie samolotu

Początkowo podróż do Antalyi zapowiadała się naprawdę spokojnie, ale wszystko zmieniło się mniej więcej w połowie lotu. Wówczas jedna z pasażerek zaczęła się awanturować z personelem i zachowywała się agresywnie w stosunku do innych podróżnych. Kiedy jeden z pasażerów chciał uspokoić awanturniczkę, ta uderzyła go w twarz.

W pewnym momencie miała także wstać i próbować otworzyć drzwi awaryjne. Zgodnie z relacjami świadków, kobietę najprawdopodobniej zirytowały płaczące dzieci na pokładzie samolotu. 

Było dużo hałasu [...] Była naprawdę zła na personel Jet2 i nie chciała się uspokoić. Jej głos stawał się coraz głośniejszy i bardziej agresywny - krzyczała ludziom w twarz

- relacjonował jeden ze świadków zdarzenia cytowany przez "Daily Mail". 

 

Samolot lądował we Wiedniu

W końcu personel musiał podjąć radykalne kroki - samolot został przekierowany do stolicy Austrii, a pasażerka została usunięta z pokładu. Ostatecznie podróżni przybyli do Turcji z dwugodzinnym opóźnieniem.

Nagranie z incydentu zarejestrowane przez jedną z pasażerek, Samanthę Fearon ponownie obiegło internet w 2023 roku. Film pojawił się m.in. na instagramowym profilu "itsgoneviralofficial", gdzie zdobył  już 3,6 mln wyświetleń. Internauci byli zszokowani zachowaniem kobiety i docenili opanowanie stewardesy. W komentarzach znaleźli się także świadkowie zdarzenia. 

Byłem w tym locie drugim rzędzie, więc miałem najlepszy możliwy widok. Stewardesy były genialne [...] Samolot został przekierowany do Wiednia, gdzie wykopali ją płaczącą jak dziecko, kiedy zdała sobie sprawę, że czeka na nią policja

- podsumował użytkownik. 

Więcej o: