Zdradziła przepis na przechytrzenie linii lotniczych. "Płacenie za bagaż nie jest dla mnie idealne"

Miłośnicy podróżowania często starają się zaoszczędzić i jak ognia unikają dopłacania do bagażu. Starają się więc zabrać wszystkie potrzebne rzeczy, przechytrzając linie lotnicze na różne sposoby. Niedawno swoim trikiem podzieliła się jedna z użytkowniczek TikToka.

Jessvibesonly to użytkowniczka TikToka, która dzieli się z obserwatorami różnymi poradami. Jako że podróżuje dość często, zaczęła stosować pewne triki pozwalające jej zaoszczędzić podczas wyjazdów. Jeden z nich zaprezentowała na tiktokowym nagraniu. 

Zobacz wideo Dlaczego samoloty się spóźniają? To nie zawsze wina pogody

Pokazała sprytny trik podróżniczy

Na jednym z filmów Jess pokazała swój sposób na obejście restrykcyjnych przepisów bagażowych linii lotniczych. Na nagraniu widzimy, jak ukrywa saszetkę pod obszernym swetrem, a następnie udaje się w kierunku samolotu z niewielką walizką. Dzięki temu mogła zabrać ze sobą dodatkowy przedmiot osobisty, unikając dodatkowej opłaty. 

Latam co miesiąc, więc płacenie za bagaż podręczny nie jest dla mnie idealne. Wolę zabrać ze sobą dwie rzeczy osobiste

- napisała w opisie nagrania. 

TikTokerka zdradziła prosty sposób na zwiększenie miejsca w bagażu podręcznym. Ujawniła, jak zmieścić więcej w bagażu. Internauci: "Zmieniłaś moje życie"

Zdobądź walizkę w rozmiarach przedmiotu osobistego, zaplanuj stroje i wydaj więcej pieniędzy na atrakcje

- dodała Jess. 

Pasażerowie oszukują linie lotnicze

Nagranie dotarło już do blisko 370 tys. użytkowników. Wielu z nich było zachwyconym pomysłem tiktokerki, a inni dzielili się własnymi sposobami na zaoszczędzenie. 

Dziękuję za wskazówkę

- napisał jeden z internautów.  

Recydywista ukradł walizkę z luku bagażowego. Ukradł walizkę z luku bagażowego. Chciał obdarować swoją przyjaciółkę

Ja ukrywam plecak na sznurkach pod płaszczem. Bez dodatkowych opłat

- czytamy. 

Sztuczka nie wywarła wrażenia na wszystkich komentujących. Niektórzy sugerowali, by następnym razem zapłacić za dodatkowe torby, zamiast przemycać je za darmo. Jednak to niepierwsza tego typu sytuacja. Media społecznościowe co jakiś czas obiegają kolejne sztuczki pasażerów, próbujących zabrać ze sobą jak najwięcej rzeczy. Wielu z nich ukrywa przedmioty w poduszkach lub zakłada na siebie mnóstwo warstw. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: