Sardynia, wakacje w ekskluzywnym stylu nie tylko dla bogaczy! Last minute za mniej niż 3 000 złotych

Jednym z kultowych pomysłów na wyjazd jest Sardynia. Wakacje w tym miejscu kojarzą się z drogim wypoczynkiem. Wszystko za sprawą dość kosztownych ofert, na które stać nieliczną grupę. Jednak jeśli chcesz doświadczyć nieco luksusu wystarczy poszukać ofert last minute. Mamy kilka wyjątkowych propozycji.
Zobacz wideo Czy po podwyżkach cen biletów taniej podróżuje się pociągiem, czy samochodem?

Sardynia, wakacje w tym niezwykłym miejscu są wyznacznikiem luksusu. Wszystko za sprawą wysokiego poziomu świadczonych usług, wszechobecnej klasy i elegancji. Do tego wyjątkowego miejsca przyciągają przepiękne piaszczyste plaże i kryształowo czyste morze w kolorze lazuru. Jednak, aby zrozumieć fenomen tej wyspy, trzeba choć raz ją zobaczyć.

Sardynia, wakacje last minute za niewielką cenę

Włochy to przepiękny kraj, jednak jeśli poszukujesz miejsca pełnego naturalnego bogactwa wybierz Costa Smeralda, czyli Szmaragdowe Wybrzeże. Nazwa pochodzi od koloru morza, tamtejsze wody są krystaliczne i mają przecudny odcień w kolorze turkusu. Nie spotkasz tam nieestetycznych kurortów, co więcej piękne pejzaże i bajkowe pałace zapierają dech w piersi.

Dodatkowym atutem jest fa, iż sardyńskie plaże są kameralne i ukryte w niewielkich zatoczkach. Urokliwą włoską wyspę pokochali tacy ludzie jak Silvio Berlusconi, czy księżniczka Monako oraz Beatlesi. W Sardynii słynącej z przepychu nie znajdziemy typowo europejskich, wysokich hoteli, ani krzykliwych i natrętnych reklam. Na gości czekają apartamenty w kamienistych budynkach, dzięki którym możesz poczuć się jak w zupełnie innym świecie.

Ile kosztuje taka przyjemność? Przeanalizowaliśmy oferty last minute. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd już w kwietniu, masz szansę zapłacić jedynie nieco ponad 2 300 złotych za osobę. Taką wycieczkę oferuje biuro podróży "Itaka". W ramach wakacji cena zawiera śniadania, pobyt w hotelu oraz wylot z Poznania. Istnieje także możliwość podróżowania z Warszawy lub Krakowa, jednak ceny mogą się różnić.

Sardynia, wakacje last minuteSardynia, wakacje last minute Fot. Screen/ itaka.pl

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sardynia, wakacje nie tylko dla bogaczy

Choć Sardynia od lat kojarzona jest z miejscem przepychu i wyspą, na której odpoczywają wyłącznie gwiazdy, lub politycy, to jak widać, każdy ma szansę choć raz zaznać nieco luksusu. Poza wspomnianą wyżej ofertą, w wyszukiwarkach internetowych można znaleźć wiele innych propozycji. 

Dłuższy pobyt nie musi być dużo bardziej kosztowny. Chcąc odpocząć przez osiem dni na Sardynii, wystarczy skorzystać z oferty "Rainbow". Na stronie znajduje się oferta, która kosztuje niecałe 4 000 za osobę. Cena zawiera śniadanie i obiadokolację, pobyt w hotelu oraz lot. Jednak na urlop będzie trzeba zaczekać aż do września.

Sardynia, wakacje last minuteSardynia, wakacje last minute Fot. Screen, r.pl

Jeśli jednak nie chcesz czekać tak długo, to na portalu wakacje.pl można znaleźć wiele innych ciekawych ofert. Strona skupia propozycje różnych biur podróży. Znaleźliśmy wakacje w czterogwiazdkowym hotelu już w kwietniu. Pobyt trwa 10 dni, a cena za osobę wynosi nieco ponad 3 000 złotych za osobę.

Sardynia, wakacje last minuteSardynia, wakacje last minute Fot. Screen, wakacje.pl

Więcej o: