Linie lotnicze zapowiadają nowe kierunki. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Aż 15 nowości

Wakacje 2023 zapowiadają się naprawdę świetnie. Linie lotnicze zapowiadają aż 15 nowych kierunków z różnych regionów Polski, więc zdecydowanie jest w czym wybierać. Co przygotowali przewoźnicy na nadchodzący sezon turystyczny? Sprawdźmy.

Choć do wakacji 2023 jeszcze daleko, wiele osób planuje już urlop. Przewoźnicy wychodzą naprzeciw i proponują nowe kierunki. W tym roku zdecydowanie będzie w czym wybierać. Decyzja może być trudna, ponieważ wszystkie brzmią obłędnie i są gwarancją udanych wakacji.

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

 Linie lotnicze zapowiadają nowe kierunki. Gdzie warto polecieć w wakacje?

W wakacje 2023 wystartują samoloty z Krakowa do Stambułu. Jak podaje portal fly4free.pl, wszystko dzięki Turkish Airlines i LOT. Już pod koniec kwietnia samoloty Wizz Air wyruszą z Katowic do Armenii. Z każdym rokiem ten wakacyjny kierunek staje się coraz modniejszy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Z kolei na lotnisko Chopina powróci Ryanair. Przewoźnik będzie obsługiwać aż pięć tras - Alicante Bruksela, Pafos, Wiedeń, Palma de Majorka. Nie są to jednak nowe kierunki, ponieważ latają tam samoloty z Modlina.

Wakacje 2023. Przewoźnicy uruchamiają nowe kierunki

LOT będzie obsługiwać również kierunki z Radomia, skąd będziemy mogli polecieć do Paryża i Rzymu. Z kolei Wizz Air oferuje całkowitą nowość. Hiszpańskie Bilbao będzie teraz dla polskich turystów na wyciągnięcie ręki. Kolejną propozycją tego przewoźnika jest linia Rzeszów-Rzym.

Tanie linie lotnicze Ryanair oferują też loty z Wrocławia do Sofii oraz z Lublina do Mediolanu i z Gdańska do Pragi, Barcelony, Malagi, Podgoricy i Neapolu. To idealne propozycja dla osób, które kochają city breaki. Irlandzka linia lotnicza oferuje również coś dla miłośników latania po Polsce. Powraca ciesząca się popularnością trasa z Modlina do Szczecina

Więcej o: